"Україна-європейська держава"

Дата: 24.05.2021 21:49

Вітаємо переможців обласного етапу конкурсу образотворчого та фотомистецтва «Україна-європейська держава»!

Комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради з 01 лютого до 18 квітня 2021 року проведено обласний етап конкурсу образотворчого та фотомистецтва «Україна-європейська держава» в рамках Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва «Смарагдові витоки».

На конкурс було представлено  200 робіт з фотомистецтва та близько 700 робіт з образотворчого мистецтва від закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та закладів освіти обласного підпорядкування. Проведення Конкурсу дозволило оцінити оригінальність ідей, відповідність малюнків тематиці конкурсу, яскравість, виразність роботи, індивідуальність і креативність творчого почерку. Обласне журі відзначило позитивні тенденції формування у дітей і молоді творчості, креативності, оригінальності.

Образотворче мистецтво -  ІІІ місце посів Клименко Тимур учень КЗ «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області (керівник: Єфрем Л.А.)

Фотомистецтво -  ІІ місце посіли  Лаврухін Максим учень КЗ «Нововодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області (керівник: Білик С.А.) та Пойта Дар’я учениця КЗ «Заповітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області (керівник: Мірошник О.В.)