Діалог з громадами: Водяне

Дата: 13.05.2021 21:53

Тривают робочі зустрічі на території Василівського району. Черговий захід відбувся у Водянській територіальній громаді на базі адмінбудинку ради з представниками активу громади з метою комплексного вивчення проблемних питань та напрацювання шляхів їх вирішення. В заході взяли участь народний депутат України Юлія Яцик, голова Василівської районної ради Олена Здор, заступник голови Василівської райдержадміністрації Олексій Тимків, депутати Запорізької обласної ради Олександр Білий, Наталія Кругляк керівництво громади, депутатський корпус, керівники підприємств, установ та організацій різних форм власності та громадськість.

Під час зустрічі учасники обговорили питання покращення водопостачання с. Заповітне; забезпечення контролю над виконанням ремонтних робіт автомобильних доріг громади; сталої роботи відділення Укрпошти та постачання пенсій пенсіонерам; розроблення генплану територіальноі громади, забезпечення фінансування галузі освіти з метою якісноі підготовки до нового навчального року; надходження освітньої субвенції на оплату праці педагогічних працівників  та інші актуальні для території питання. Окрім того, гості уважно вислухали пропозиції Водянського сільського голови Сергія Єрмакова щодо налагодження взаємодіі, комунікаціі та співпраці.

Представники громади мали можливість ставити питання та брати участь у обговоренні важливих питань. У майбутньому, планується, що такі зустрічі стануть регулярними.