Підведено підсумки обласної виставки «Знай і люби свій край»

Дата: 30.04.2021 16:00

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 № 1452 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 навчальний рік (за основними напрямами позашкільної освіти)», плану роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації на 2021 рік та плану роботи комунального закладу «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради на 2021 рік, з метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих та талановитих дітей і молоді; патріотичного і громадянського виховання дітей; збереження культурної спадщини в Україні; залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва, подальшого розвитку і підтримки талановитих творчих колективів та окремих авторів, комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради з 22 березня по 11 квітня 2021 року було проведено обласний заочнийетап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

На виставці було представлено понад 5000 експонатів з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва: народні іграшки, петриківський розпис, різьблення по дереву, соломка, батик, валяння шерсті, писанки, вишивані роботи, вироби з бісеру, полімерної глини, холодного фарфору, макраме, оригамі, ковані та гончарні вироби тощо. Представлені роботи оцінювались за такими критеріями: композиційне рішення, назва роботи; технічна майстерність; оригінальність ідеї, стилю, манери, творче рішення; втілення авторського задуму (емоційне та естетичне враження від роботи); дизайнерське оформлення, трудомісткість та її доцільність при виконанні роботи.

Від закладів освіти Водянської ОТГ на конкурс було представлено 26 робіт. Переглянувши представлені роботи, на основі висновків обласного журі 14 робіт стали переможцями.

І місце

1. Березняк Катерина – «Цар звірів» Комунальний заклад «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. Ф.О. Окатенка» Водянської сільської радиКам’янсько-Дніпровського району Запорізької області (Керівник: Ященко М.В.);

Фото без опису

2. Бурлаковський Олександр – «Скринька» Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського районуЗапорізької області (Керівник: Мірзахметова В.М.);

Фото без опису

3. Шмітько Поліна – «Так народжується життя» Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського районуЗапорізької області (Керівник: Колосова Г.О.);

Фото без опису

4. Колектив дівчат 7 класу – «Одна земля, одна надія і сонечко одне на всіх» (Керівник: Слюсар С.М.).

ІІ місце

1. Поматілова Аріна – «Гей, млинарику, змели» Комунальний заклад «Нововодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області (Керівник: Гнатієнко Т.Ф.);

Фото без опису

2. Бойко Діана – «Казковий млин» Комунальний заклад «Заповітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського районуЗапорізької області (Керівник: Зінченко І.Г.);

Фото без опису

3. Мірошник Анастасія – «Віночок» Комунальний заклад «Заповітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського районуЗапорізької області (Керівник:Остапюк О.М.);

Фото без опису

4. Рештей Кирило – «Сакура» Комунальний заклад «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського районуЗапорізької області (Керівник: Муталієва І.В.);

Фото без опису

5. Рукавішніков Данило – «Домовичок» Комунальний заклад «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського районуЗапорізької області (Керівник: Муталієва І.В.);

Фото без опису

6. Маілян Емма – «Українська садиба» Комунальний заклад «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. Ф.О. Окатенка» Водянської сільської радиКам’янсько-Дніпровського району Запорізької області (Керівник: Чорна О.М.).

ІІІ місце

1. Осауленко Алевтина – «Лялька Тетянка» Комунальний заклад «Нововодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області (Керівник: Вовк О.В.);

Фото без опису

2. Бучик Світлана та Прожога Мирія – «Казковий ліхтарик» Комунальний заклад «Заповітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського районуЗапорізької області (Керівник: Мірошник О.В.);

Фото без опису

3. Ященко Анна – «Українська хата» Комунальний заклад «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського районуЗапорізької області (Керівник: Пилипенко Л.О.);

Фото без опису

4. Гуцуляк Дар’я – «Персиковий цвіт» Комунальний заклад «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського районуЗапорізької області (Керівник: Шевер Т.І.).

Фото без опису

Вітаємо переможців та призерів Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».