Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять

Дата: 22.04.2021 22:27

Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять

Справжня весна розпочалася у Водянській громаді з наведення порядку. Із першими промінчиками сонця, ми, як справжні господарі, наводимо лад на своїй землі.

Першими ініціаторами весняної толоки стали жителі с.Водяне (Водянської об’єднаної територіальної громади) та с. Дніпровка (Дніпровський  старостинський округ). Як ми писали раніше, у селі Водяне ПП «Рештей» вже прибрали узбіччя дороги на виїзді  з села в сторону Дніпровки  та в сторону м. Енергодар, а сьогодні  ПП «Зарубін»,   працівники Дніпровської сільської ради, Дніпровської ЗОШ №1 і Дніпровської ЗОШ №2, дитячого садка «Веселка» прибрали стихійні сміттєзвалища на старій заправці в с. Дніпровка та узбіччя дороги до межі з с. Водяне. Ще сьогодні ПП «Рештей» прибрали стихійне сміттєзвалище по провулку Степовому біля дамби.

Заходи по благоустрою в Водянській ОТГ лише набирають обертів. Тому просимо усіх мешканців громади прибрати біля своїх садиб та прилеглих територій, підтримувати чистоту та порядок, не створювати хаотичні сміттєзвалища, а сміття відносити до спеціально відведених місць. Не забувайте: “Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять”. Але поки одні прибирають , витрачаючи свій час, інші вивозять сміття до лісу. Хоча за селом функціонує офіційне сміттєзвалище і щотижня збирають сміття біля дворів, але деякі мешканці села продовжують забруднювати довкілля.

Давайте разом зробимо населені пункти нашої громади чистими, естетично привабливими та комфортними.