Водянська громада
Запорізька область, Василівський район

Майбутнім випускникам!

Дата: 30.03.2021 15:55
Кількість переглядів: 898

ВИПУСКНИКИ ЗОШ КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ -

ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ ТДАТУ

 Фото без опису

Кожний випускник школи мріє про престижну високооплачувану роботу та професійну кар’єру, що дозволить йому заробляти таку кількість грошей, яка надасть фінансову можливість здійснювати його бажання, бути фінансово незалежним від батьків і у майбутньому їм допомагати.

Для того, щоб почати здійснювати свої мрії, випускнику школи потрібно вибрати затребувану на ринку праці професію, яка буде актуальною протягом багатьох років та поступити в університет, який може надати необхідні теоретичні знання та практичні уміння і навики, щоб бути висококваліфікованим спеціалістом та відповідати вимогам роботодавців на ринку праці і завдяки цьому влаштуватись на роботу.

Викладачі кафедри Мехатронні системи та транспортні технології Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного професор Анатолій Панченкопрофесор Анжела Волошинадоцент Олег Болтянськийстарший викладач Ірина Мілаєвастарший викладач Сергій Волковпроводять активну профорієнтаційну роботу з випускниками шкіл Кам’янсько-Дніпровського району. Активно співпрацюють з відділами освіти ОТГ та директорами шкілГоловним завданням даної роботи є надання випускникам практичних порад і рекомендацій з особистісного розвитку і успішного вибору професійного шляху від фахівців.

Фото без опису

 

Завдяки активній профорієнтаційній роботі викладачів кафедри МСТТвипускники шкіл Кам’янко-Дніпровського району навчаються на всіх факультетах ТДАТУ імені Дмитра Моторного.

Зустрічі зі школярами завжди є теплими, приємними і позитивними. Сподіваємося, що талановита молодь буде й далі наслідувати приклад своїх земляків – вступатиме до ТДАТУ та досягатиме висот у навчанні, кар’єрі та суспільно-політичному житті.

                 Щербина Сергій, 21 АГ (випускник Водянської ЗОШ №1) 2019 рік

Фото без описуФото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У 2019 році я став студентом ТДАТУ.Навчаюсь на факультеті агротехнологій і екології.  Спеціальність – агрономія. Провчився вже два роки і що я можу сказати про даний університет. По-перше, я у захваті від викладачів, вони не просто подають матеріал, а прагнуть навчити нас, вкласти у нас свої знання. По-друге, умови у гуртожитку на досить високому рівні. І насамкінець, у ЗВО багато сучасного обладнання, що дає змогу отримувати не лише теоретичні, але й практичні знання.

Фото без описуРябошапка Юлія, 21 АГ (випускниця Водянської ЗОШ №1) 2019 рік

 Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Здавалося б, що робить дівчинка в арготехнологічному університеті? Але я ще жодного разу не пошкодувала, що вступила саме факультет агротехнологій і екології до ТДАТУ. Чудовий викладацький склад, найновіше обладнання, багато цікавинок і сприятлива атмосфера для навчання. 

Злоєдова Анастасія(випускниця Водянської ЗОШ) 2016 року

Фото без опису Фото без опису  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кажуть, що студентські роки найкращі у житті. Я можу впевнено сказати, що п’ять років навчання у ТДАТУ стали найкращими для мене.Спершу мене вразила особлива атмосфера, тут приємно просто проводити час і чудово налагоджене не лише навчання, а й дозвілля. А знання і досвід, які я отримую в ТДАТУ не забудуться просто так, вони стануть міцним фундаментом в житті і кар’єрі. Крім цього, навчальні корпуси університету розташовані близько один від одного, а гуртожитки в десяти хвилинах ходьби. Усім рекомендую цей ЗВО.

Бондаренко Катерина(випускниця Водянської ЗОШ) 2016 року

Фото без опису

 Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Я дуже задоволена освітою,  яку здобула в ТДАТУ, її якістю, що  дає свої плоди. Я впевнена, що здобуті знання допоможуть мені у досягненні успіхів у житті та професійній діяльності.

Фото без описуСтрельчук Богдан, 21 АІ (випускник Заповітненської ЗОШ) 2019 рік

 

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Обрав ТДАТУ тому, що вважаю його одним із найперспективніших закладів вищої освіти для розвитку себе і своєї особистості. Мої очікування виправдалися - всі предмети викладаються на високому рівні, проте матеріал зрозумілий кожному. В університеті дуже професійні викладачі, які знають своє "діло”, і виконують його дуже вміло.Навчаюсь на механіко-технологічному факультеті, з першого курсу беру активну участь в студентському науковому гуртку.

 

Дума Анна, 11 ХТ (випускниця Заповітненської ЗОШ) 2020 рік

Фото без опису

Фото без опису 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Я дізналась про університет від своїх друзів. Як і вони, я задоволена тим, що університет надає можливість стати справжнім фахівцем своєї справи. До нас приїздили з профорієнтацією студенти ТДАТУ, які раніше навчалися у моїй школі. Часто приїздили викладачі кафедри МСТТ доцент Олег Болтянськийстарший викладач Ірина Мілаєвастарший викладач Сергій Волков,які цікаво розповідали про свій заклад вищої освіти та подальші перспективи. Також багато інформації дізналася з офіційного сайту ТДАТУ. Зараз у стінах університету я отримую необхідні професійні знання та навички на факультеті агротехнологій і екології, зустріла багато нових друзів, приймаю активну участь у  студентському науковому гуртку.

 

РекрутенкоАндрій 22 АІ (випускник Дніпровської ЗОШ №2) 2019 рік

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 Фото без опису Я обрав ТДАТУ через те, що це - один з найкращих аграрних університетів України, і тут можна отримати добру базу знать з обраної спеціальності. Навчаюсь на механіко-технологічному факультеті. Тут немає нічого зайвого: ти вивчаєш те, що тобі потрібно. Багато моїх знайомих закінчили ТДАТУ і зараз працюють в провідних компаніях України. 

Фото без описуЛяшенко Євген 21 АІ (випускник Кам’янсько-Дніпровського НВК №2) 2019 рік

 Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Я обрав ТДАТУ за декількома факторами. Перше - динамічний розвиток університету. З кожним роком база оновлюється і стає кращою. Друге - університет пропонує широкий вибір спеціальностей з великими перспективами. Не шкодую, що поступив саме на механіко-технологічний факультет. 

Фото без описуГрицан Володимир 21 ЕЕ (випускник Кам’янсько-Дніпровського НВК №2) 2019 рік

 

 Фото без опису 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З кожним днем, навчаючись на факультеті енергетики та комп’ютерних технологій ТДАТУ, я все більше розумію, що зробив правильний вибір. Добре обладнані аудиторії та можливість обрати перспективну професію стали головними чинниками вступу до університету. Мені подобається, що більша частина занять - практичні, де викладачі обговорюють матеріал зі студентами, закріплюючи його.Тут навчають передовим технологіям, допомагають застосовувати професійні навички та розвивати свої здібності.

 

Воробйов Сергій 12 АІ(випускник Кам’янсько-Дніпровськоїшколи-інтернату) 2020 рік

Фото без опису

 Фото без опису  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З першого дня навчання на механіко-технологічному факультеті ТДАТУ я з головою поринув у студентське життя. Тут створені найкращі умови для навчання і дозвілля. Працює багато спортивних гуртків, у яких можна розкрити свій потенціал. В університеті дають гідну освіту – з такими знаннями не соромно буде влаштовуватися на роботу. Усі викладачі завжди підтримують студентів, і навіть можуть допомогти порадою в особистих питаннях. Куратор моєї групи доцент кафедри МСТТ Олег Болтянський.

 

Клейменов Микола 31 АІ та Басараб Іван 32 МН (випускники Благовіщенської ЗОШ) 2018 рік

Фото без опису

 Фото без опису  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Клейменов Микола: Вибрати майбутню професію – вибір відповідальний і нелегкий. Але мені пощастило обрати бажану спеціальність і навчатись в одному з кращих університетів країни. Навчаючись на механіко-технологічному факультеті – я можу стверджувати, що пишаюсь своїм вибором. Університет давно став для мене рідним! Викладачі – приємні, позитивні, освічені, завжди йдуть назустріч студентам. Куратор моєї групи старший викладач кафедри МСТТ Ірина Мілаєва.

Басараб Іван: ТДАТУ – університет з віковим досвідом, який він несе через покоління. Я навчаюсь на факультеті економіки та бізнесу. Коли ти приходиш на сесію чи консультацію, до тебе ставляться привітно і з розумінням, тобі допомагають та дають знання, які ти використаєш в своєму майбутньому. Вибираючи з декількох  ЗВО при вступі, я з певністю можу сказати, що вибрав найкращий!

Детальніше …

ТДАТУ –ЛІДЕР ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ. СУЧАСНА ОСВІТА, СУЧАСНИЙ УНІВЕРСИТЕТ, СУЧАСНИЙ ТИ! САМЕ В ЦЬОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ХОЧЕТЬСЯ ТВОРИТИ ТА НАВЧАТИСЯ. САМЕ ТУТ ТВОЯ МРІЯ!

Доцент кафедри МСТТ Олег Болтянський

 
Фото без опису
ТДАТУ (http://www.tsatu.edu.ua/). НАСТАВ ЧАС ЗРОБИТИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР!
Фото без опису

Відповідальний за профорієнтаційну роботу

поКам’янсько-Дніпровському району

 

 Олег Болтянський(http://www.tsatu.edu.ua/mez/people/boltjanskyj-oleh-volodymyrovych/)кафедри МСТТ(http://www.tsatu.edu.ua/mez/)


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь