Черговий успіх

Дата: 22.03.2021 16:29

21.03.2021 року в м. Енергодар відбувся волейбольний турнір серед юнаків 2007-2008 рік народження.

В змаганнях взяли участь команди з м. Енергодар, м. Мелітополь та Водянської ЗОШ №1. Змагання пройшли вдало для водянських волейболістів.  Перемога 2:0 над командою м. Мелітополь. Остання гра з господарями змагань команди з м. Енергодар була дуже напруженою, але водянці були сильнішими і виграли з рахунком 2:1. Перемога в матчі та перемога в турнірі.

За друге місце грали команди Мелітополь-2007 та команда м. Енергодара. Гра була цікава та напружена, де  перемогли волейболісти з м. Енергодар 2:1.

Кращим гравцем турніру став капітан водянської команди Концур Євген. Учасники змагань були нагороджені  грамотами і всі учасники отримали солодощі. Чемпіонів обласного турніру до змагань підготували О.П.Жовнаренко та Ігор Харитонов (кандидат в майстри спорту по волейболу).

Велика подяка господарям змагань за організацію турніру.