Наші чемпіони з важкої атлетики

Дата: 22.03.2021 13:15

19-20 березня в Запоріжжі пройшов чемпіонат області з важкої атлетики, серед кадетів до 13,15,17 років, який був відбірковим до чемпіонату України, який пройде в квітні в місті Славутич, Київської області! У змаганнях брали участь спортсмени з Бердянська, Оріхова, Дніпрорудного, Кам'янки-Дніпровської, Запоріжжя, Братського, і  с. Дніпровки (Водянська ОТГ). Не дивлячись на юний вік спортсменів боротьба була наполегливою і безкомпромісною, так як важка атлетика є олімпійським видом спорту, і конкуренція атлетів завжди на високому рівні! Свій високий клас на цих змаганнях підтвердили учні гуртків з важкої атлетики з Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 і Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2  ! Так, чемпіонами Запорізької області в своїх вагових категоріях стали: Анжеліка Жукова, Дар'я Кирчів, Олена Кутищева, Руслан Колпащиков, Данило Свідерський, Владислав Губарєв, бронзовими призерами чемпіонату стали: Едуард Іщенко та Набіжан Кутіщев! Готували хлопців до змагань: Леонід, Наталя і Олександр Жукови.