У Водянської ОТГ - 3 місце

Дата: 16.03.2021 07:45

14 березня пройшли заключні ігри відкритої першості Громадської організації "ВФСТ "Колос" у Запорізькій області" з волейболу серед чоловіків. На завершення ледь сенсацією не завершився матч господарів майданчика веселівців, з волейболістами Василівської громади. Рахунок 2-1, дуже важка перемога господарів. Команда мелітопольських студентів , які виступали не сильнішим складом , поступилась водянцям і дніпрорудненцям та набравши вісім залікових балів посіла четверту сходинку в турнірній таблиці. В боротьбі за друге місце зійшлись давні знайомі , спортсмени водянської та веселівської громад. Рахунок по партіям( 19-25; 25-21; 13-15;)вивів господарів з 10 заліковими балами на друге місце. водянці, набравши дев'ять очок- треті. А беззаперечну перемогу, набравши 13 залікових балів і чемпіонське звання отримала команда "Гірник" міста Дніпрорудне. Команди призери-отримали грамоти та кубки , а гравці-нагороджені медалями. Кращим гравцем першості оргкомітет визначив Віктора Єрмакова ( с.Водяне). Висловлюємо вдячність керівництву Веселівської громади (голова Петро Кіяшко) за сприяння в проведенні першості, надання спортивної бази та забезпечення нагородної атрибутики призерам . Також почесними грамотами та подарунками ,за вагомий внесок в розвиток сільського спорту, голова обласної організації Товариства "Колос"Анатолій Земляков відзначив організатора та ветерана спорту Володимира Брика ( м. Дніпрорудне) та спеціаліста відділу освіти , молоді та спорту Михайла Козюру ( Веселівська громада). Це вже сьомі за рахунком змагання з волейболу серед різних вікових категорій сільського населення ,які провела обласна організація Товариства "Колос" за останній час. І приємно відзначити що партнерами проведення цих заходів є місцеві громади, приватні підприємці, керівники сільгосппідприємств - а координатором та організатором виступає обласний осередок Товариства "Колос". Запрошуємо до співпраці і інші громади, які піклуються про рухову активність своїх мешканців та бажають розвивати масовий спорт на своїх територіях.