Спартакіада з волейболу серед юнаків

Дата: 11.03.2021 19:16

Відповідно до наказу відділу освіти  „Про проведення  Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Водянської ОТГ”, з метою залучення учнів до занять спортом, прищеплення навичок здорового способу життя, організації змістовного дозвілля, подальшого розвитку й популяризації волейболу серед юнацтва   11 березня 2021  року на базі Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.Ф.О.Окатенка було проведено змагання з волейболу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти Водянської ОТГ.

У турнірі взяли участь 4 команди : Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ст., Водянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та Водянська ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 , Заповітненська ЗОШ.

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за титул найкращої. До кінця турніру зберігалася інтрига, особливо напружено проходили фінальні матчі, у яких зустрілися в протистоянні найсильніші шкільні команди волейболістів. У підсумку першу сходинку посіли волейболісти  Водянської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, друге місце  здобула команда Водянської  ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О.Окатенка, ІІІ місце – Заповітненська ЗОШ І-ІІІ ст.і четверте місце у команди Нововодянської ЗОШ І-ІІІ ст..

Спеціаліст І категорії відділу освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради Роман Рудов привітав команди та  вручив їм грамоти.