Дата: 08.02.2021 11:21

Увага! Конкурс!

Виконавчий комітет Водянської сільської  ради, як організатор конкурсу, цією об’явою запрошує ліцензовані підприємства, приватних підприємців з доброю репутацією, надати запечатані пропозиції для виконання послуг з вивезення побутових відходів на території сіл Водяне, Мічуріна та утримання сміттєзвалища в с. Водяне.

Перелік документів які подають учасники конкурсу:

- заява про участь у конкурсі ;

- копія довідки про взяття на облік платника податку;

- свідоцтво про реєстрацію фізичної особи, як суб’єкта підприємницької діяльності;

- декларація про доходи, або звіт суб’єкта малого підприємництва фізичної особи – платника єдиного податку;

- копії установчих документів посвідчені нотаріально;

- звіт про фінансові результати учасника конкурсу.

Конкурсні пропозиції потрібно надати за адресою: 71316, Запорізька область, Кам’янсько – Дніпровський район, с. Водяне, вул. Миру, 145А.

Термін прийняття документів конкурсною комісією – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не прийматимуться і будуть повернуті учасникам конкурсу нерозкритими.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою, вказаною вище або за тел..: 06138(5-10-94)