Підведено підсумки конкурсу "Світ оригамі"

Дата: 22.01.2021 18:27

Протягом грудня 2020 року-січня 2021 року  комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради проведено обласний заочний конкурс-виставка «Світ оригамі» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

На конкурс було представлено понад 800 експонатів: з традиційного оригамі за розробками сучасних майстрів світу; авторські роботи  учасників; витинанки, модульне ори гамі, кірікомі, квілінг. Серед представлених робіт було 7 робіт учнів Дніпровської загальної школи І-ІІІ ступенів №2 і Нововодянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, з яких 5 робіт стали призерами конкурсу.

Представлені роботи оцінювалися за такими критеріями: композиційне рішення, назва роботи; технічна майстерність; оригінальність ідеї, стилю,манери, творче рішення; втілення авторського задуму, дизайнерське оформлення, трудомісткість та її доцільність при виконанні роботи.

Ми вітаємо наших переможців та їхніх керівників і бажаємо не зупинятися , а творити нові і нові шедеври.

Колектив учнів 9 класу

«Озеро Любові»

Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області

Слюсар С.М.