Квітуча Україна

Дата: 17.01.2021 20:10

З 05 жовтня до 16 листопада 2020 року, комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» проведено обласний конкурс-виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

На конкурс було представлен понад 2500  експонатів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва: гончарні вироби, тісто пластика ори гамі, ляльки-мотанки, батік, петриківський розпис, деку паж, вироби з бісеру, соломки, дерева, пап’є-маше, фелтінг, різьблення по дереву, в’язання гачком та спицями.

В конкурсі брали участь і вихованці закладів загальної середньої освіти Водянської ОТГ. Всі 18 робіт, які були представлені на конкурс стали переможцями.

1 місце – 8 робіт

1. Стовба Світлана - Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області.  Керівник:Слюсар С.М.
  2. Бєлінська Маргарита - Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області.  Керівник:Слюсар С.М.
  3. Савченко Вікторія - Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області.  Керівник:Слюсар С.М.
  4. Биченок Діана - Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області.  Керівник:Слюсар С.М.
  5. Губарєва Анна - Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області.  Керівник: Мірзахметова В.М.
  6. Маричева Марія - Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області.  Керівник: Кононенко Г.Г.
  7. Кравчук Дмитро - Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області.  Керівник: Тюрікова С.Г.
  8. Скупа Катерина - Комунальний заклад «Нововодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області. Керівник: Піскоха А.Д.

1. місце – 9 робіт

1.Стовба Світлана - Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ

Запорізької області.  Керівник:Слюсар С.М.

2. Василенко Христина - Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-

ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району

Запорізької області.  Керівник:Слюсар С.М.

3.   Губарєва Анна - Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ

ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району

Запорізької області.  Керівник: Мірзахметова В.М.

4.  Твердяк Софія - Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ

ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району

Запорізької області.  Керівник: Костишина І.В.

5. Василенко Артем - Комунальний заклад «Нововодянська загальноосвітня школа І-

ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району

Запорізької області. Керівник: Гнатієнко Т.Ф.

6.  Поматілова Аріна - Комунальний заклад «Нововодянська загальноосвітня школа

І- ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району

Запорізької області. Керівник: Гнатієнко Т.Ф.

7. Концур Дмитро - Комунальний заклад «Нововодянська загальноосвітня школа

І- ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району

Запорізької області. Керівник: Солопова Н.Ю.

8.Осауленко Алевтина - Комунальний заклад «Нововодянська загальноосвітня

школа   І- ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району    Запорізької області. Керівник: Вовк О.В.

9. Шумейко Вікторія - Комунальний заклад «Нововодянська загальноосвітня

школа   І- ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району    Запорізької області. Керівник: Піскоха С.Д.

1. місце – 1 робота

1. Бєлінська Маргарита  -  Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району

Запорізької області.  Керівник:Слюсар С.М.

Вітаємо учнів та їхніх керівників  з перемогою і бажаємо успіх в наступних конкурсах.