Щира подяка меценату за дитячу радість

Дата: 28.12.2020 18:58

Новорічних та різдвяних свят чекають всі із нетерпінням, особливо діти, які живуть передчуттям казкових свят та сподіваються на здійснення заповітних мрій. Що є приємним для дитини? Звичайно любов та піклування батьків, підтримка та розуміння вихователів, дружба однолітків. Але надзвичайно приємно, коли про дітей турбуються небайдужі люди. Таким є генеральний директор ПрАТ «Племзавод «Степной» Анатолій Анатолійович Волков. Напередодні новорічних та різдвяних свят солодкі, смачні, соковиті яблука з побажанням здоров’я, радісних, щасливих подій від нашого мецената  отримали вихованці дошкільних навчальних закладів Водянської ОТГ.

Шановний Анатолій Анатолійович!

Адміністрації закладів, педагогічні колективи та батьки  висловлюють щиру подяку за вашу підтримку і допомогу дитячим садкам та подароване дітям свято. Цінуємо Вашу людську щедрість і розуміння наших проблем та сподіваємося, що в наступному році наша співпраця стане ще більш міцнішою.

Хай Вам Бог посилає своє благословіння на Ваші добрі діла! Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у наше майбутнє!