Фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Україна – це Ми»

Дата: 21.12.2020 18:23

Комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради протягом вересня – грудня 2020 року проведено Обласний заочний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Україна – це Ми». На розгляд журі було представлено понад 130 концертних номерів: вокальні ансамблі, солісти і дуети.

Проведення конкурсу дало змогу виявити тенденції розвитку вокального мистецтва серед дітей та юнацтва, їх популяризації, як одного із складових української культури, шанобливого ставлення до мужності та героїзму сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння зміцненню патріотичного духу в учнівської молоді.

Журі відзначило достатній рівень володіння навичками вокального мистецтва, використання сучасного аранжування, творчу індивідуальність тощо. Для більшості конкурсних номерів характерні творча індивідуальність та емоційність виступів.

Переможцем  Обласного заочного фестивалю конкурсу

патріотичної пісні «Україна – це Ми» в номінації молодша вікова категорія   стала учениця 4 класу КЗ «Заповітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.» Водянської сільської ради  Мірошник Анастасія (Керівник: Мірошник О.В.), яка зайняла ІІ місце.

Також за  за участь в Обласному заочному фестивалі – конкурсі патріотичної пісні «Україна – це Ми» нагороджений Дипломом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації вокальний колектив «Веселка» КЗ «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №1» Водянської сільської ради  (Керівник: Гаврилюк І.А.)