Про підсумки обласного заочного конкурсу-виставки дитячої творчості «Берегиня роду українського»

Дата: 01.12.2020 16:17

З 08 вересня до 26 жовтня  комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» було проведено Обласний заочний конкурс-виставку дитячої творчості «Берегиня роду українського» в рамках Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва «Смарагдові витоки» та в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу  декоративно-ужиткового та образотворчого  мистецтва «Знай і люби свій край».

На конкурс було представлено понад 1500 експонатів декоративно-ужиткового мистецтва: виготовлені з глини, лози, соломи, трави, тканини, паперу, солоного тіста .

Представлені роботи відзначились високим рівнем майстерності, складністю, оригінальністю, виразністю форм. Простежувалося відображення регіонального колориту, індивідуальність творчих прийомів, відповідність тематиці конкурсу.

Активну участь у конкурсі брали учні і закладів загальної середньої освіти Водянської ОТГ. Для участі в обласному конкурсі було відправлено 10 робіт.

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 30.11.2020

№ 486  9 робіт учнів Водянської ОТГ зайняли призові місця.

І місце

Петкогло Ростислав Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області. Керівник: Борисенко О.М.

Фото без опису

Єрьоменко Владислав Комунальний заклад «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Ф.О. Окатенка» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області. Керівник: Чорна Г.І.

ІІ місце

Ростомян Ліліт Комунальний заклад «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Ф.О. Окатенка» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області. Керівник: Мороз Н.М.

Фото без опису

Калініченко Назар Комунальний заклад «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Ф.О. Окатенка» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області. Керівник: Живогляд Н.І.

Фото без опису

Хорошевський Владислав Комунальний заклад «Нововодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області. Керівник: Піскоха Н.Д.

Фото без опису

Колектив учнів 7 класу Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області. Керівник: Слюсар С.М.

Фото без опису

Мірошник Анастасія Комунальний заклад «Заповітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області. Керівник: Мірошник О.В.Фото без опису

ІІІ місце

Поматілова Аріна Комунальний заклад «Нововодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області. Керівник: Гнатієнко Т.Ф.

Фото без опису

Колектив учнів 7 класу  Комунальний заклад «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Водянської сільської ради Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області. Керівник: Слюсар С.М.

Фото без опису

Вітаємо учасників та їхніх керівників з перемогою  і бажаємо успіхів в наступних конкурсах.

Автори робіт, які посіли призові місця, нагороджуються дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації відповідних ступенів.