Дніпровка святкує 233-річницю

Дата: 07.10.2020 14:35

Село Дніпровка відсвяткувало 233-річницю від дня заснування. У зв’зку з  карантиними обмеженнями не було святкових заходів, але керівництво громади приділили увагу жителям села. Голова Дніпровського старостинського округу Людмила Федорівна Маловічко, директор будинку культури Ірина Апполінарівна  Половкова та голова ветеранської організації  Григорій Кирилович Маричев організували привітання для жителів села. Вони привітали ювілярів: Зарубіна Анатолія Афанасійовича та Валентину Тимофіївну, які прожили разом більше 60 років, Терентьєва Станислава Володимировича та Любов Іванівну із золотим весіллям.

Подарунок отримала і Тініна Надія Іванівна, яка відпрацювала на пошті 17 років. Також теплі привітання звучали на адресу Калашнікова Віталія і Юлії, в яких народився син Іван.

Не залишилися без уваги жителі села похилого віку. До їхніх осель завітали гості з подарунками. Це: Шевер Варвара Федорівна – 90 років, працювала на пекарні; Окорокова Палагея Іванівна; Сидельников Микола Пилипович; Колобова Ніна Микитівна; Садикіна Лідія Павлівна; Іванісова Євдокія Титівна; Тарасова Євдокія Семенівна; Демура Іван Тимофійович; Собакіна Ольга Яківна; Фурсенко Тамара Гаврилівна; Міщанова Надія Павлівна.