ЗІ СВЯТОМ!

Дата: 02.10.2020 17:01

Шановні наші освітяни!

Від імені Водянської сільської об’єднаної територіальної громади  прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників освіти.

Для кожної людини, незалежно від її професійної діяльності, це свято є особливим, незабутнім. У пам'яті одразу ж виникає образ улюбленого вчителя, який був порадником, другом, вихователем, взірцем. Він наполегливо і лагідно вів нас дорогою знань, виховував почуття гідності, доброти, поваги, любові.

Так символічно, що День працівника освіти ми святкуємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви, наші дорогі, даєте нам неоціненні скарби людських якостей, які є такими важливими у житті.

Впевнені, що ваша невичерпна енергія, плідна творча діяльність завжди сприятимуть формуванню у дітей та молоді патріотичних і духовних ідеалів. Ця подвижницька праця буде гідно оцінена всіма, хто прагне бачити Україну заможною і авторитетною державою.

Тож прийміть щиру вдячність за сумлінну і таку необхідну для нас працю, за ваш ентузіазм і натхнення в роботі. Ми віримо у ваш талант, творчий неспокій і у Вашу здатність  виховати  високоосвічених і свідомих громадян нашої держави.

Дозвольте, шановні освітяни, побажати вам міцного здоров'я, щастя, оптимізму. Нехай у ваших оселях панує добро і достаток, у душах – тепло і щедрість, творчість і наснага. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Миру і злагоди усім вашим родинам.

З повагою,

Сільський голова                                                   Сергій ЄРМАКОВ