Збірна Водянської ОТГ у 1/4 фіналу Кубку Губернатора

Дата: 19.09.2020 22:41

Минулі  вихідні у селі Водяне  знову пройшли під знаком футболу. У суботу, 19 вересня, сотня вболівальників  завітали на стадіон ім.. А.І.Скрипника підтримати збірну Водянської ОТГ  у грі проти команди Біленьківської ОТГ за Кубок Губернатора.

Активність уболівальників має велике значення у таких матчах. Суперник у наших футболістів був серйозний, у його складі чимало сильних гравців високого рівня. На полі стадіону зустрілися два хороші футбольні колективи, кожен з яких заслуговував на перемогу. До збірної Водянської ОТГ також ввійшов підсилючий склад гравців з м. Кам’янка-Дніпровська: це – Камисов П., Соколовський Д., Селезньов Р., Косинський Є., Козаков В., Савенко А., Мотильов І., Шепель Н.
       І, завдяки шаленій  підтримку місцевих фанатів, сильнішими цього дня виявилися футболісти збірної Водянської ОТГ. А зараз коротенько про те, як відбувалися події. Стартові хвилини поєдинку пройшли у в'язкомій та досить рівній боротьбі. Гравці Біленківської ОТГ навіть спробували запропонувати «пресинг» підопічним Ярослава Окатенка, але помітно підсіли в бажанні творити вже після першого пропущеного м'яча. Премєрний гол забив з пенальті у ворота суперника Лузан С. З рахунком 1:0 команди пішли  на перерву.

Картина другого тайму дещо змінилася. Господарі поля послабили захист і рахунок зрівнявся 1:1. Тепер  гравці обох команд розуміли, що сьогодні нічиєї не буде і перемогу потрібно здобувати.  Жорстока гра команд показала себе в другому таймі, за що гравці  під №15 Лузан С.(Водянська ОТГ) і гравець під №7 (Біленьківська ОТГ)  отримали червоні картки і були видалені з гри.  Але ніщо не змогли зупинити гравців нашої збірної і Селезньов Р. забиває другий гол в ворота суперника. І крапку в цій грі  поставив Томілін О., який забив третій гол. Розгромивши суперника, з рахунком 3:1 представники Водянської ОТГ вийшли до 1/4 фіналу Кубку Губернатора.   Залишається подякувати глядачам за підтримку, а гравцям побажати удачі в наступних іграх.