Кличе вересень до школи

Дата: 01.09.2020 22:19

1 вересня барвами осінніх квітів, переспівами першого дзвоника, усмішками вчителів, святковою атмосферою, свіжістю оновлених класів зустрічала своїх вихованців Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Ф.О.Окатенка. Традиційно День знань щороку перетворюється на велику і радісну подію. Завжди яскраве, насичене емоційністю та зворушливою атмосферою. Хоча цього року свято першого дзвоника проводилося з деякими обмеженнями, але все-таки воно відбулося.

Сьогодні наша школа зустрічала 43 першокласника, яких під бурхливі оплески виводили майбутні випускники - учні 11-х класів разом з класоводами та класними керівниками.
       З привітальним словом до присутніх звернувся директор школи Віталій Чорний, та побажав усім вдалого нового навчального року. Від імені шкільної родини директор подякував меценатам за підтримку навчального закладу та турботу про дітей. Особлива подяка приватному підприємцю Артуру Хачатурову, який вніс свій благодійний внесок і подарував школі двоє вхідних воріт. Вітаючи присутніх на святі, директор школи вручив похвальні листи  учням 11-х класів Лифару Олександру та Лойко Марії за високі досягнення в навчанні, а також грамоту Запорізької обласної адміністрації  Олиниченко Дар’ї за зайняте ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу МАН 2019-2020 в секції «Археологія».

Урочисту лінійку продовжили  привітання першокласників та майбутніх випускників, які не залишили  байдужими жодного присутнього.

На завершення пролунав символічний «перший дзвоник». Під щедрі оплески присутніх учні 11-х класів провели на перший урок першокласників.

Фото без описуФото без описуФото без описуБільше фото тут>>>>>>>