Пляжний волейбол серед школярів Водянської ОТГ

Дата: 17.06.2020 08:00

13 червня 2020 року на другому пляжі с. Водяне, проходили змагання з пляжного волейболу серед школярів Водянської ОТГ.

Вони були присвячені до Дня захисту дітей і повинні були відбутися в кінці травня, але в зв’язку з  нинішньою ситуацією строки були змінені.

Відкрив  змагання директор Водянського сільського центру  фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  Сергій Левченко, який привітав всіх зі святом і побажав перемоги сильнішим.

В змаганнях взяли участь десять команд, які були за жеребкуванням  розділені на дві групи юнаків по три команди і третя группа дівчаток , в яку була допущена молода команда юнаків в складі Покалюка Андрія і Кінащука Олександра.

Змагання в группах юнаків проходили дуже цікаво і напружено.

В грі за третє місце серед юнаків зустрілися команди: Остапюк Гліб і Пшеничний Борис та Маринич Олександр і Абрамов Денис . З рахунком 2-0 перемогли волейболісти Остапюк Гліб і Пшеничний Борис ( учні Водянської ЗОШ № 2), які і зайняли третє місце.

В фінальній грі зустрілися найсильніші волейболісти, які в своїх групах зайняли перші місця, перемігши своїх суперників з рахунком 2-0 : Панов Андрій і ЄрмаковСергій (учні Водянської ЗОШ № 2) та Лифар Данило і Авакян Тимур (учні Водянської ЗОШ № 1).

Гра закінчилася з рахунком 2-0 на користь Панова Андрія і Єрмакова Сергія, які і зайняли почесне перше місце турніру. Друге місце дісталося Лифарю Данилу і Авакяну Тимуру.

В группі дівчат ігри були непередбачувані і дуже цікаві. В підсумку, набравши однакову кількість балів, перше місце зайняли молоді волейболісти Покалюк Андрій та Кінащук Олександр (учні Водянської ЗОШ № 1).

Друге місце зайняли Окатенко Анастасія і Пономаренко Валерія.

Третє місце зайняли Гончаренко Віталіна і Пархоменко Дар'я.

На церемонії нагородження  директор Водянського сільського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»  Сергій Левченко  нагородив переможців і призерів медалями та грамотами. Також кращі гравці були нагороджені цінними подарунками.

Всім спортсменам бажаємо міцного здоровя та майбутніх перемог.