«ЗАГОВОРИ, ЩОБ Я ТЕБЕ ПОБАЧИВ», або три дні із життя риторичної спільноти Запорізької області

Дата: 05.06.2020 16:34

Тринадцятий рік поспіль напередодні святкування Дня рідної мови розпочав свою роботу Міжрегіональний фестиваль ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив». 19.02.2020 р. приймав учасників і гостей фестивалю (дітей з вихователями та батьками) педагогічний і дитячий колектив ЗДО «Волошка» (завідувач – Дрозд А.І.), 20.02.2020 р. учнів 1-4 кл., а 21.02.2020 р. учнів 9-11 кл., конкурсантів риторичного випробування, вітав колектив однодумців Запорізького багатопрофільного ліцею №99 (директор – Солдатєнко О.В.). До участі у фінальному етапі фестивалю залучились 231 здобувач дошкільної, загальної середньої освіти об’єднаних територіальних громад, райдержадміністрацій, міськвиконкомів, а саме з: міст Бердянська, Запоріжжя, Енергодара, Мелітополя, Токмака, Бердянського, Більмацького, Вільнянського, Великобілозерського, Веселівського, Запорізького, Оріхівського, Гуляйпільського, Кам’янсько-Дніпровського, Михайлівського, Пологівського, Приморського, Чернігівського, Якимівського районів.

Фестиваль ораторського мистецтва кожного року набуває своєї ваги, але мета заходу остається незмінною: виявлення талановитих і обдарованих дітей в жанрі ораторського мистецтва; формування риторичної особистості; виховання підростаючого покоління засобами мистецтва художнього слова; залучення фахівців до творчої співпраці з талановитими дітьми; популяризації курсу риторики в системі дошкільної й шкільної освіти; підготовки учнів ЗСО до участі у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, у роботі МАН; підготовки до вступу та адаптації студентської молоді до вищого навчального закладу, як фактору їх успішної соціалізації.

Вітаємо переможців Фестивалю ораторського мистецтва,ученицю 1 класу , лауреата ІІІ ступення  Концур Дарину КЗ «Нововодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради, вчитель Піскоха  Н.Д. та дипломантку конкурсу Курган Поліну КЗ «Заповітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Водянської сільської ради, вчитель Бережна Н.В.

Ященко Микола