Про підсумки обласного фестивалю писанок «Писанковий рай» в рамках Всеукраїнського конкурсу з писанкарства «Великодні писанки».

Дата: 22.05.2020 17:23

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2019 року № 1489 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2020 навчальний рік «, плану роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації на 2020 рік та плану роботи комунального закладу «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради на 2020 рік, з метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих, талановитих дітей та молоді; патріотичного  виховання дітей; збереження культурної спадщини в Україні; залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва, подальшого розвитку та підтримки талановитих творчих колективів та окремих авторів, комунальним закладом  «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради з 23 березня по 17 квітня  2020 року було проведено обласний фестиваль писанок «Писанковий рай» в рамках Всеукраїнського конкурсу з писанкарства «Великодні писанки».

У  Фестивалі брали участь  учні закладів загальної середньої, позашкільної , професійної(професійно-технічної) освіти, закладів освіти обласного підпорядкування Запорізької області.
 На Фестивалі  було представлено 3100 експонатів , виконаних в таких техніках: традиційні та сучасні писанки, квіллінг, травлення, петриківський розпис, роботи із природного матеріалу, деку паж, бісероплетіння, пап’є-маше, дряпанка,валяння, плетіння, вишивка, артишок, темарф, різьблення, тощо. Роботи відзначалися високим рівнем майстерності, сладністю, оригінальністю. Виразністю, глибоким змістом та тематикою, різноманіттям, яскравістю.

З девяти  робіт учнів закладів освіти Водянської ОТГ- 7 робіт стали призерами.

ІІ місце  зайняли роботи:

Ляшенко Діана  «Тарасова хата» -дряпанка з дерева (КЗ «Нововодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. Керівник: Піскоха С.Д.)., Захар’єва Дар'я та Захар’єв Станіслав « В очікуванні свята» - виріб із тіста (макаронні вироби)  (КЗ «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №1 ім. Ф.О.Окатенка   Керівник: Коваленко Т.Г.),  Колектив учнів 6 класу «Переплелися руки бабусині й мої» - вишивка (КЗ «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №2   Керівник: Слюсар С.М.), Сідельнікова Ніка «Їдемо до матусі, зайчику мій»-дряпанка з дерева (КЗ «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №1   Керівник: Ястребова Л.П.), Нірода Яна «Курчатко» - вишивка бісером, виріб зі стрічок (КЗ «Нововодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. Керівник: Вовк О.В.),

ІІІ місце посіли роботи:  Шестопалова Анастасія «Весела парочка»-розпис та вироби з паперу (КЗ «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №2   Керівник: Кононенко Г.Г.),  Бабенко Дмитро «Писанковий кошик» -обвязаний, вивязаний виріб пряжею (КЗ «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №1   Керівник: Іванісова І.А.).),

Вітаємо всіх учасників з перемогою і бажаємо успіхів в майбутніх конкурсах!