Про посилення карантиних заходів

Дата: 17.04.2020 17:34

ПРОТОКОЛ № 10 від 17.04.2020 р.
м. Кам'янка-Дніпровська
Позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кам’янсько-Дніпровського району, затверджений першим заступником голови районної державної адміністрації, заступник голови районної комісії з питань ТЕБ та НС Іриною ЗИКОВОЮ

Головуючий – Ірна ЗИКОВА
Секретар – Олександр КУДРІН
ПРИСУТНІ: члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кам’янсько-Дніпровського району, запрошені ( у телефонному режимі).
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Про додаткові обмежувальні заходи на території Запорізької області у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
ДОПОВІДАЧ: перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії Ірина ЗИКОВА
1.СЛУХАЛИ: першого заступника голови райдержадміністрації, голову комісії Ірину ЗИКОВУ
ВИРІШИЛИ:
1. Прийняти до відома інформацію доповідача.
2. Відповідно до статей 29, 30 та 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» і постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповненнями) відповідальним посадовим особам райдержадміністрації, рекомендувати головам Кам’янсько-Дніпровської міської, Водянської, Благовіщенської сільських рад об'єднаних територіальних громад, Новодніпровської сільської ради:
2.1. запровадити додаткові обмежувальні заходи під час проведення свята Пасха (Великдень) і вихідних днів:
1) з 13.00 18.04.2020 до 06.00 21.04.2020 заборонити пересування та перебування без необхідності громадян в громадських місцях;
2) 18-20.04.2020 заборонити роботу громадського транспорту, крім з 06.00 до 09.00 та з 16.00 до 19.00 годин;
3) з 07.00 18.04.2020 до 07.00 29.04.2020 заборонити відвідування кладовищ населенням, окрім поховань, під час яких зобов’язати дотримуватись норм санітарно-епідеміологічної безпеки;
4) розмістити біля входів на кладовища інформацію про закриття кладовищ та загальну інформацію про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS- CoV-2;
5) заборонити роботу суб’єктів господарювання у сфері торгівлі непродовольчих товарів, крім таких, які реалізують товари першої необхідності, зокрема, засоби особистої гігієни, миючі та дезінфікуючи засоби;
6) організувати роботу суб’єктів господарювання у сфері торгівлі щодо забезпечення ними гарантованого виконання вимог визначених постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» щодо дотримання ними санітарно-протиепідемічних заходів під час організації торгівлі;
Термін виконання: негайно
2.2. спільно з Кам’янсько-Дніпровським відділенням поліції Енергодарського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області у зв’язку із прийняттям постанови Головного державного санітарного лікаря України від 13.03.2020 № 9 «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30 березня 2020 року № 5», керуючись нормами статей 25, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо повної відповідальності органів місцевого самоврядування за функціонування місцевих ринків та встановлення відповідно до законодавства правил торгівлі на них, у тому числі у частині дотримання санітарно-гігієнічних норм, прийняти рішення про заборону продажу товарів з лотків і на ринках (продовольчих, непродовольчих та змішаних) та вжити спільних заходів щодо контролю за виконанням вищезазначених заходів.
Термін виконання: негайно
2.3. рекомендувати керівникам релігійних організацій Кам’янсько-Дніпровського району максимально обмежити відвідування культових будівель, інших місць богослужінь та релігійних зібрань, за можливості, повністю перевести релігійні церемонії, обряди та процесії у дистанційний режим з використанням електронних засобів комунікації.
Термін виконання: під час проведення свята Пасха (Великдень) і вихідних днів.
Рішення Комісії прийнято голосуванням одноголосно.

Перший заступник голови
райдержадміністрації,