ОБЛАШТОВУЄМО ТЕРИТОРІЮ ГРОМАДИ
Традиційно , перед Великоднем і травневими святами, комунальники та інші небайдужі громадяни прибирають сміття, обкопують і висаджують та білують дерева. Одним словом, облаштовують територію, адже попри карантин, ми докладаємо зусиль, щоб наші села милували наше око, а чистота та краса весняної природи додавала гарного настрою.
Тиждень по наведенню порядку проводить комунальне підприємство «Заповітне» Водянської сільської ради. На цьому тижні вже зроблено багато роботи. Так в с.Заповітне пофарбовані під’їзди в багатоквартирних будинках, в с. Дніпровка прибрані стихійні сміттєзвалища на вулиці Тараканчикова, біля Дніпровської ЗОШ №2 та біля дитячого садочка «Веселка». Також працівники комунального підприємства вивезли сміття з цвинтара в с. Дніпровка, ліквідували стихійні сміттєзвалища в с. Заповітне по вул.. Продільній та вул.. Центральній.
Село майбутнього — це село, у якому живуть активні люди, які є рушієм прогресу. Розвиток починається з особистого внеску кожної окремої людини. Групою активних мешканців с. Нововодяне розпочались роботи із наведення порядку та розчистки території парку відпочинку в с. Нововодяне. Ними вже очищено від сміття та захаращення від диких поростей кущів частину території парку. Частина мешканців села навела порядок на узбіччі дороги на в’їзді до села Нововодяне.
Розпочалися роботи щодо реставрації пам’ятників, пам’ятних знаків та братських могил, які розташовані на території старостинських округів Водянської сільської ради. Також в с. Дніпровка заасфальтовано ділянку під спортивний майданчик, яка знаходиться в парку за пам’ятником воїнам-визволителям у другій світовій війні.
Роботи тривають і по закінченню робіт в с. Дніпровка, планується робота по наведенню порядку в с. Водяне.
Піклування про рідну землю, прагнення створювати красу навколо себе повинно бути постійним. Бо тут жити нам, нашим дітям і нашим нащадкам.
Микола Ященко
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)