«Олімпійське лелеченя -2020»

Дата: 20.02.2020 19:35
Кількість переглядів: 2097

Відповідно календаря Спартакіади учнів загальноосвітніх закладів  відділу освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради  20 лютого,  на базі Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. №1, серед школярів навчальних закладів Водянської ОТГ, відбувся ІІ етап за програмою Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

Популяризація легкої атлетики серед дітей та юнацтва, формування навичок і культури здорового способу життя, виховання дружби, взаємодопомоги, солідарності – основна мета данного заходу.

Відкрив змагання спеціаліст І категорії відділу освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради Роман Рудов, який  у своєму виступі наголосив: «Традиційні змагання «Олімпійське лелеченя» проводяться з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху серед дітей, залучення якомога більшої їх кількості до занять спортом, організації змістовного дозвілля».

У змаганнях взяли участь команди школярів Водянської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 ім. Ф.О.Окатенка, Водянської ЗОШ №2, Нововодянської ЗОШ, Дніпровської ЗОШ №1, Дніпровської ЗОШ №2 та Заповітненської ЗОШ. Програма заходу складалася з презентації команди (назва,емблема, девіз), комбінованої естафети та рухлива гра (волейбол).

Команди вдало презентували себе, представивши назву, емблему, девіз та з цікавістю, на позитивних емоціях пройшли комбіновану естафету гри «Олімпійське лелеченя». Вирішальну крапку у змаганнях поставила гра у волейбол.

За результатами презентації команди посіли такі місця:

І місце – команди Водянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1; Водянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2; Дніпровської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІ місце - команда Заповітненської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – команда Нововодянської ЗОШ І-ІІІ ст.

За результатами комбінованої естафети переможцями стали:

І місце - команда Водянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

ІІ місце - команда Водянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІІ місце – команда Дніпровської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

Підсумки рухливої гри (волейбол) такі:

І місце - команда Нововодянської ЗОШ І-ІІІ ст.;

І І місце - команда Водянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

ІІІ місце – команда Заповітненської  ЗОШ І-ІІІ ст.;

За результатами гри суддівська колегія визначила переможців та призерів:

І місце - команда Водянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

ІІ місце - команда Водянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

ІІІ місце - команда Нововодянської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Переможці та призери змагань, за сприяння відділу освіти, молоді та спорті Водянської  сільської ради  нагороджені грамотами .

Ми вітаємо команду Водянської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 та її керівників  Скрипника С.В. і Тараненка С.М.  з перемогою і бажаємо в майбутньому досягти олімпійських вершин.

Більше фото тут>>>>>