В Заповітному відкрили пам’ятну стелу «Ехо війни»

Дата: 11.02.2020 18:21

В суботу, 8 лютого, в селі Заповітне, з нагоди 75-ої річниці звільнення України від гітлерівських загарбників, відбулося урочисте відкриття пам’ятної стели «Ехо війни». Вона присвячена героїзму воїнів, загиблих в боях за нашу землю на Нікопольському плацдармі в 1943 – 1944 роках.

В Заповітному відбулося урочисте відкриття пам’ятної стели «Ехо війни»

Не зважаючи на досить прохолодну погоду, на відкриття пам’ятного знаку зібралися як дорослі, так і діти. Кожен розуміє важливість та необхідність цього святого місця.

На відкриття пам’ятного знаку зібралися як дорослі, так і діти

На відкритті пам’ятної стели були присутні й ініціатори її створення. Володимир Марченко вже 55 років займається пошуковими роботами. Разом з командою однодумців саме Володимир Тарасович стояв у витоків створення стели  «Ехо війни».

Завдяки величезній роботі пошуковця за кілька десятків років вдалося встановити імена і з почестями перепоховати  багатьох раніше невідомих героїв Другої світової.

Під час відкриття знаку  він подякував всім, хто його підтримував в цій важливій справі: Івану Гнатовичу Самойдюку, Сергію Федоровичу Холоду, Нікітенко Олексію Олексійовичу, Анатолію Анатолійовичу Волкову та Віктору Пантелійовичу Поліхрамову.

На відкритті пам’ятної стели були присутні й ініціатори її створення.

Висловлює щиру вдячність небайдужим людям, які не дають забути про величезний, мужній подвиг наших співвітчизників. Ми маємо вічно пам’ятати наших героїв!