Вечір зустрічі випускників

Дата: 10.02.2020 19:22

В першу суботу лютого 2020 року у стінах КЗ "Заповітненська ЗОШ І - ІІІ ступенів" зібралися випускники минулих років. Ми дуже вдячні тим, хто полишив свої справи та примчався на зустріч з дитинством. За традицією особливо шанували випускників, які  закінчили школу 10, 15, 20, 25, 30 і 35 років. Це було свято приємних зустрічей, добрих спогадів, усмішок. Із вітальним словом до присутніх звернувся директор школи Малий Володимир Федорович, з побажаннями не забувати рідних стін та частіше приходити в гості. Учні школи підготували концертну програму. До душі випускників прийшлася відеопрезентація  фото з їх шкільного життя, яка допомогла згадати цікаві історії та пустощі. Свято пройшло весело та невимушено, швидко плинув час.

Хочеться сказати всім випускникам: "Знайте, що у рідній школі вас завжди чекають та

радіють зустрічі!"

Фото без опису

Фото без опису                                Фото без опису                                                         Фото без опису