Слово – то мудрості промінь, слово – то думка людська

Дата: 29.01.2020 18:47

Вже третій рік поспіль учні закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів дошкільної освіти демонструють майстерне володіння рідним словом у відбірковому етапі Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив». Цього року, 29 січня, конкурс відбувся на базі комунального закладу «Нововодянська  ЗОШ І-ІІІ ст.» Водянської сільської ради. Конкурсним змаганням передувало урочисте відкриття, яке підготували учні школи.

12 учнів 1-4класів, 7 учнів 9-11 класів та 8 вихованців дитсадків Водянської громади відстоювали честь своїх закладів освіти у конкурсі, виголошували промови на запропоновані теми.

Конкурс проходив у 2 етапи: у першому журі оцінювало підготовлені публічні виступи на одну із запропонованих тем, у другому – публічні міні-виступи, без попередньої підготовки.

При оцінюванні підготовлених виступів журі враховувало емоційну чуйність, змістовність повідомлення, композиційно-логічне оформлення тексту, культуру мовлення та володіння аудиторією.

Значна увага приділялася непідготовленим виступам, враховувалась наявність творчої індивідуальності й оригінальності, коректність мовленнєвої поведінки, доцільність використання невербальних засобів спілкування – жестів, міміки, гучності.

Усі учасники конкурсу отримали подяки, а переможців нагороджено дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.

У номінації «Добре слово краще за багатство» серед вихованців дитсадків І місце поділили між собою Пензієнко Леонід та Щербань Кароліна (КЗДО «Веселка»), ІІ місце – Цвіренко Євгеній (КЗДО «Сонечко») та Горбань Поліна (КЗДО «Ромашка»), ІІІ місце – Дворжак Анна (КЗДО «Сонечко») та Коваль Софія (КЗДО «Веселка»); серед учнів 1-4 класів І місце зайняла Концур Дарина (КЗ «Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ст.»), ІІ місце – Кузьменко Анна (КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Ф.О. Окатенка»), Будівська Ольга (КЗ «Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ст.») та Голець Поліна (КЗ «Заповітненська ЗОШ І-ІІІ ст.»), ІІІ місце поділили між собою учні КЗ «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» – Пендерецька Олександра та Сідєльніков Артем.

У номінації «Слово є вчинок» серед учнів 9-11 класів І місце зайняла Курган Поліна (КЗ «Заповітненська ЗОШ І-ІІІ ст.»), ІІ місце – Осауляк Анастасія (КЗ «Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2») та Воронкова Тетяна (КЗ «Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ст.»), ІІІ місце – Березняк Дар’я (КЗ «Водянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Ф.О. Окатенка»).

Висловлюємо щиру подяку працівникам та учням комунального закладу «Нововодянська ЗОШ І-ІІІ ст.» Водянської сільської ради за гостинність і підтримку в проведенні конкурсу, учителям та батькам за підготовку конкурсантів, а дітям – за майстерне володіння словом та прийомами ораторського мистецтва.

Переможці конкурсу будуть представляти нашу громаду на обласному етапі конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» в місті Запоріжжя. Бажаємо їм завзяття, сили й перемоги!

Провідний спеціаліст ВОМС

Водянської сільської ради