Кубок області з волейболу

Дата: 28.01.2020 07:04

25 січня 2020 року в м.Василівка проходив відкритий Кубок Громадської організації «ВФСТ» Колос» у Запорізькій області» з волейболу серед дівчат. В цьому турнірі приймало участь сім команд , які були розділені на дві групи. В одній три команди а в другій чотири команди. Команда Водянської ОТГ потрапила до групи де були команди Василівка 1 , команда К-Дніпровської ОТГ та Василівка 2 . Перша гра Водянської ОТГ була проти команди К-Дніпровської ОТГ де сильнішими були дівчата з К-Дніпровської ОТГ, які здобули перемогу з рахунком 2-0. Другу гру волейболістки Водянської ОТГ грали проти команди Василівки 1 і здобули перемогу з рахунком 2-0. Третя гра Водянської ОТГ проти команди Василівка 2 ,закінчилась з рахунком 2-0 на користь волейболісток Водянської ОТГ. Волейболістки Водянської ОТГ в своїй підгрупі зайняли друге місце. А перше місце в нашій групі зайняла команда з К-Дніпровської ОТГ , яка і змагалася в фіналі з переможцем другої групи, командою з Вільнянська. Фінальна гра закінчилася з рахунком 2-0 на користь волейболісток з К-Дніпровської, яка і отримала почесний кубок, друге місто дісталось команді з Вільнянська. За третє місце змагалися команди з Михайлівки та Водянської ОТГ. З рахунком 2-0 перемогли волейболістки Водянської ОТГ і зайняли почесне третє місце. Кращим гравцем з команди Водянської ОТГ було обрано Курган Поліну, яку нагородили грамотою обласного товариства «Колос». Честь Водянської ОТГ захищали: Гапоненко Інна, Курган Поліна та Кутішевська Вікторія ( учениці Заповітненської ЗОШ, тренер Батичко В.М.), Котелевец Олена, Шикарі Катерина , Щелкунова Діана , Бик Влада, Гордієнко Анастасія, Колпак Анастасія, Гончаренко Олена і капітан команди Гончаренко Віталіна ( учениці Водянської ЗОШ № 2) , тренер збірної команди Водянської ОТГ Левченко Сергій Васильович. Дівчата – молодці!!!