Я люблю Україну

Дата: 23.01.2020 19:17

Визначною подією у Водянській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.. №1 ім. Ф.О.Окатенка стала інтелектуальна гра «Я люблю Україну», присвячену до Дня Соборності України, яку для учнів 3-х класів провела класний керівник 3-Б класу Решетова Т.М.

У грі брали участь дві команди по 6 учасників. Це команда 3-А класу «Верба» та команда 3-Б класу «Калина». Також кожна команда мала групу підтримки. У грі було 7 раундів та фінальний раунд. Учасники розповідали про символи України, брали участь у мовних змаганнях, робили доповіді про свята в Україні, відгадували загадки, продемонстрували свої знання та вміння співпрацювати в командах у географічному, історичному, мовно-літературному, пісенному раундах. Захоплюючими стали двобої між капітанами команд у бліц-турнірі. Також команди змагалися в таких конкурсах як "Народ скаже, як зав'яже", «Вгадай вулицю», «Свята України», «Скоромовка», «Так чи ні».
Результат гри: між командами різниця - всього 2 бали. Але переможених немає. Тому що перемогли дружба, цікавість, гарний настрій та набуті знання про нашу Україну!

Фото без описуФото без описуФото без описуБільше фото тут>>>>>