Водяне меланкує!

Дата: 13.01.2020 21:14

За тиждень після коляди, напередодні Нового року (за старим стилем) українці святкують Щедрий вечір. За християнським календарем – це день преподобної Меланії.
У цей день  хлопці та дівчата знову ходять від хати до хати, щедруючи, бажаючи господарям щедрого вечора, доброго здоров’я та добробуту у новому році.
      Ось і сьогодні, напередодні свята, завітали гості і до  Водянської громади. Учасники НФК «Джерело» привітали колективи  відділу освіти , молоді та спорту  Водянської сільської ради, центр первинної медико-санітарної допомоги, апарат Водянської сільської ради, ПП «Щербина», ПП «Агрополіс», ПП «Звезда Востока» та інших зі святом. Вони уміло щедрували, водили Козу та  співали пісні. Господарі були раді таким гостям, адже недарма завжди вважалося, що чим більше щедрувальників завітає до оселі в цей день, тим багатшим на радість буде рік новий.У своїх виступах-привітаннях бажали миру, здоров’я,  достатку,  всіляких гараздів. Як годиться, за щирі вітання від господарів гості отримали подарунки.

Більше фото тут>>>>>>