Різдв'яний турнір з волейболу

Дата: 13.01.2020 17:17

Різдвяний турнір з волейболу

Різдвяний турнір з волейболу серед молодіжних команд району пройшов 11 січня поточного року в спортивному залі Водянської ЗОШ №1.

Господарі турніру виставили дві команди до 20 та до 18 років. До них в гості завітали команди з с. Велика Білозерка та м. Камянка-Дніпровська. В першій грі команда з м. К-Дніпровська  виграє першу партію, другу партію програє та в третій партії своє вагоме слово сказали лідери команди Покалюк Артур та Харитонов Ігор 15:6 і перемога у водянців.  У другій грі молодша команда водянських волейболістів програє команді з В-Білозерки 0:2. У грі з командою з В-Білозерки камянці проявили свій характер і здобули над ними перемогу з рахунком 2:1.  Щоб зайняти друге місце команді з м. К-Дніпровська достатньо було б виграти одну гру у водянської команди до 18 років, але спортивні змагання не бувають без сюрпризів. З рахунком 2:0 виграли водянські волейболісти.

Підсумок турніру такий: І місце - випускники Водянської ЗОШ №1 до 20 років набрали 8 очок, ІІ місце – у команди з В-Білозерки 4 очки, ІІІ місце у команд з м. К-Дніпровська та с. Водяне до 18 років 3 очки.

Команди до змагань підготував  тренер О.Жовнаренко. Дякуємо всім за допомогу у проведенні змагань з волейболу.