Новорічний турнір з волейболу

Дата: 03.01.2020 20:08

Новорічний турнір з волейболу

Новорічний турнір з волейболу відбувся 25.12. 2019 року в спортивному залі Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. №1 ім. Ф.О.Окатенка. В турнірі прийняли участь команди з м. Енергодар, м. К-Дніпровська , м. Токмак і команда Водянської ЗОШ №1.

В першій грі зустрілися давно знайомі команди м. Енергодар та с. Водяне. Рівна гра та сильнішими були гравці з м. Енергодар, які перемогли з рахунком 2:0. Команди з м. Токмак та м. Енергодар обіграли команду з м. К-Дніпровська з рахунком 2:0, 2:0. Але команда з м. Токмак поступилася гравцям Водянської ЗОШ №1 з рахунком 0:2.

В останній грі команда з м. Енергодар переграє команду з м. Токмака з рахунком 2:1 і здобуває загальну перемогу в новорічному турнірі, ІІ місце посіли волейболісти Водянської ЗОШ №1 і ІІІ місце у команди з м. Токмака. Команди та гравці були нагороджені грамотами. За команду Водянської ЗОШ №1 грали: Лифар Данило, Кундик Данило, Ананьєв Олег, Маринич Олександр, Абрамов Денис, Бережний Валентин, Авакян Тимур, Шатський Вадим, Остапюк Гліб, Мовчан Олександр (тренер команди Жовнаренко О.П.).