Пенсійний фонд України

Дата: 02.01.2020 19:26

Оголошення!

Без відвідування установи Пенсійного фонду України, не виходячи з дому, можна отримати такі електронні документи:

• довідку про доходи пенсіонера для призначення субсидій (містить дані про розмір пенсії, без урахування окремих видів виплат);

• довідку про доходи пенсіонера (загальний розмір призначеної пенсії);

• індивідуальні відомості про застраховану особу (форми ОК-5, ОК-7) (містять інформацію про страховий стаж, заробітну плату та сплату страхових внесків страхувальниками);

• витяг з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (містить дані про статус застрахованої особи/отримувача страхової виплати; дані про набутий страховий стаж; відомості про страхувальників, про періоди трудових відносин; відомості щодо нарахованої заробітної плати, що враховується для розрахунку страхових виплат та страхового стажу; відомості про особливі умови праці, про суми добровільних внесків; дані пенсійної справи; відомості про інші види загальнообов’язкового державного соціального страхування).

Зазначені документи можна отримати через веб-портал Пенсійного фонду України, отриманий електронний документ з QR-кодом, підписаний електронним цифровим підписом Пенсійного фонду України, згідно чинного законодавства, та є аналогом паперового документу, підписаного відповідальною особою в органі Пенсійного фонду.

Отримати електронну довідку може будь-яка особа зареєстрована на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України або шляхом звернення до установи Фонду для отримання коду доступу або самостійно за наявності електронного цифрового підпису.

ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ НА ВЕБ - ПОРТАЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ