Турнір з волейболу у м. Дніпрорудне

Дата: 23.12.2019 19:39

22 грудня 2019 року  був проведений черговий турнір з волейболу ( парковий мікс) організатором якого виступила Крамаренка Валерія. Турнір вийшов дуже цікавим, насиченим і як завжди не передбачуваним і яскравим. І не дивлячись на величезну конкуренцію на ігровому майданчику в залі була тепла дружня обстановка. Також цей турнір всі запамятають  ще одним моментом, це вхід в нашу велику дружну сім'ю нової і наймолодшої команди, збірною Водянської та Кам'янсько-Дніпровської  ОТГ. За підсумками змагань місця розділенні  наступним чином. 3 місце посіла команда збірної Водянської ОТГ та Василівки. 2 місце посіла команда Веселівської ОТГ (с. Гоголівка)  і 1 вибороли спортсмени збірної Кам'янсько – Дніпровської ОТГ . За команду Кам'янсько – Дніпровської ОТГ грали: Колбасов Валерій, Полєжаєва Наталія ,Левченко Олександр і Сероклін Катерина.

Віктор Єрмаков