Увага! Сесія!

Дата: 18.12.2019 07:25

Шановні депутати та старости Водянської сільської ради
        Запрошуємо Вас на засідання сесії Водянської сільської ради, яке відбудеться 19 грудня 2019 року об 10.00год. за адресою с. Водяне вул. Миру,145(будівля сільської ради).
Порядок денний:
1.Про затвердження Програми матеріальної підтримки мешканців сіл, що увійшли до складу об’єднаної територіальної громади Водянської сільської ради на 2020 рік.
Інформує: Вітюгов М.А. – начальник фінансового відділу
2. Про затвердження Програми забезпечення вуличного освітлення населених пунктів, що увійшли до складу об’єднаної територіальної громади Водянської сільської ради на 2020 рік.
Інформує: Вітюгов М.А. – начальник фінансового відділу
3. Про затвердження Програми утримання територій населених пунктів, що увійшли до складу об’єднаної територіальної громади Водянської сільської ради на 2020 рік
Інформує: Вітюгов М.А. – начальник фінансового відділу
4. Про затвердження Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом у Водянській ОТГ на 2020 рік.
Інформує: Вітюгов М.А. – начальник фінансового відділу
5. Фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Водянської сільської ради Кам?янсько-Дніпровського району Запорізької області.
Інформує: Вітюгов М.А. – начальник фінансового відділу
6.Про внесення змін до Програми утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Водянської ОТГ на 2019-2021роки.
Інформує: Вітюгов М.А. – начальник фінансового відділу
7. Програма утримання в належному стані житлово-комунального господарства Водянської ОТГ на 2020 рік
Інформує: Вітюгов М.А. – начальник фінансового відділу
8. Програма надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі яка зобов"язалась поховати померлого на території громади Водянської сільської ради на 2020 рік
Інформує: Вітюгов М.А. – начальник фінансового відділу
9. Про внесення змін і доповнень до бюджету Водянської ОТГ на 2019 рік.
10. Про затвердження бюджету об’єднаної територіальної громади
Водянської сільської ради на 2020 рік
Інформує: Вітюгов М.А. – начальник фінансового відділу.
11. Про затвердження  структури та  штатного розпису виконавчого
апарату Водянської сільської  ради на  2020 рік
Інформує: Ляшенко В.А. – перший заступник сільського голови.
12. Про затвердження структури Відділу освіти, молоді та спорту Водянської сільської ради та його структурних підрозділів на  2020 рік
13. Про встановлення вартості харчування учнів 1-4 класів
загальноосвітніх навчальних закладів  Водянської сільської ради на 2020 рік.
Інформує: Іванішак І.М – начальник відділу освіти
14. Про встановлення вартості харчування дітей в комунальних дошкільних навчальних закладах Водянської сільської ради на 2020 рік.
Інформує: Іванішак І.М – начальник відділу освіти
15. Про надання згоди відділу освіти молоді та спорту на передачу щодо передачі шкільного автобусу у спільну власність територіальних громад сіл, міста Кам»янсько-Дніпровського району.
Інформує: Іванішак І.М – начальник відділу освіти
16. Про внесення змін в Статут комунального некомерційне підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Водянської сільської ради
Інформує: Єрмаков С.В. – сільський голова
17. Про погодження структури та штатного розпису комунального некомерційне підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Водянської сільської ради.
Інформує: Єрмаков С.В. – сільський голова
18. Про затвердження структури Комунального закладу “Інформаційно-просвітненський центр культури і дозвілля” Водянської сільської ради  на  2020 рік.
Інформує: Єрмаков С.В. – сільський голова
19. Про затвердження контракту з директором КП «Заповітне»
Інформує: Єрмаков С.В. – сільський голова.
20. Про затвердження структури Комунального підприємства «Заповітне» Водянської сільської ради  на  2020 рік.
Інформує: Панова Н.П. – головний бухгалтер КП «Заповітне»
21. Про затвердження розпоряджень сільського голови від 28.112019 року № 81-о, від 12.12.2019 року № 165-к.
Інформує: Єрмаков С.В. – сільський голова
22.Про затвердження акту списання основних засобів в КП «Заповітне»
Інформує: Єрмаков С.В. – сільський голова
23. Про затвердження акту списання транспортних засобів по виконкому Водянської сільської ради.
Інформує: Єрмаков С.В. – сільський голова
24. Про затвердження акту списання літератури  в ІПЦКіД Водянської сільської ради.
Інформує: Єрмаков С.В. – сільський голова
25. Про затвердження ліміту газу і електроенергії по об’єктах Водянської сільської ради на 2019 рік.
Інформує: Борсук О.І. - провідний спеціаліст відділу інфраструктури Водянської сільської ради
26.Про надання дозволу сільському голові на укладення договору оренди земельної ділянки.
Інформує: Березняк А.В. – начальник відділу земельних відносин.
27. Про розгляд клопотання начальника відділу освіти молоді та спорту Водянської сільської ради.
Інформує: Березняк А.В. – начальник відділу земельних відносин.
28.  Про заяви громадян.
Інформує: Хоменко О.М. – секретар сільської ради.