Турнір юних волейболістів

Дата: 17.12.2019 20:08
Кількість переглядів: 571

Достойна заміна своїм старшим товаришам підростає у Водянській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О.Окатенка.

Хлопчики 2007-2008 років народження неодноразово ставали чемпіонами району  серед свої однолітків. На початку року команда приймала участь у національному турнірі по волейболу у м. Дніпро, де зустрічалися команди з Дніпропетровщини, Донбасу, Харьківщини та Львівщини. Наша команда зайняла V місце.

Другі  змагання для юних волейболістів проходили 14-15 грудня 2019 року на Харьківщині в м. Лозова. В змаганнях прийняли участь 6 команд. Це були представники Харьківської області з пгт. Первомайський,  пгт.  Орілька , м. Лозова, м. Дніпро, м. Павлоград та юні волейболісти Водянської ЗОШ №1 (тренер Жовнаренко О.П.).

Першу зустріч з командою пгт. Орілька виграли з рахунком 2:0. Другу гру з командою м. Лозова програли з рахунком 0:2. Наступного дня команда юнаків з с. Водяне зустрічалася з командою з м. Дніпро. Гра видалася напруженою, але водянські волейболісти  були кращими і здобули перемогу з рахунком 2:1.  В піднятому настрої наша команда переграла і команду з пгт. Первомайський. За результатами змагань І місце посіла команда господарів турніру з м. Лозова, ІІ місце команда Водянської ЗОШ №1, ІІІ місце  у команди з пгт. Первомайське.

Команди призерів змагань нагороджені кубками та дипломами, а гравці команд медалями. За команду Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О.Окатенка грали: Концур Євген, Аксьоненко Артем, Касай Максим, Оверко Максим, Єрьоменко Денис, Харитонов Нікіта, Покалюк Андрій, Захар’єв Станіслав, Мороз Вадим, Бережний Руслан та Півняк Максим.

Вітаємо нашу команду з  перемогою і бажаємо підкорення нових вершин!