Дитяча волейбольна лига.

Дата: 05.12.2019 21:07

З 9 листопада по 22 листопада 2019 року в місті Василівка проходили змагання відкритого чемпіонату ГО ВФСТ"Колос" у Запорізькій області з волейболу серед дівчат "Дитяча волейбольна ліга 2019".
У змаганнях приймали участь 5 команд: з Василівки, Волнянська1, Михайлівки, Волнянська2 та команда ВодянськоІ ОТГ.
Змагання проходили в два кола.Після першого туру, були помітні команди,які зарекомендували себе дуже добре, це команди Волнянськ1, та команда Водянськоі ОТГ,які перемогли з одинаковим рахунком 2-0 своіх суперниць.
В другому турі лідери змагань, також з рахунком 2-0 перемогли своіх суперниць і в кінці другого туру зійшлися в очній дуелі.
Гра між командами Волнянськ1 та Водянською ОТГ, була дуже напруженою та цікавою.
Першу партію лідирували волнянські дівчата, але під кінець партії водянські волейболістки зуміли проявити характер і виграли з рахунком 25-22.
Другу партію перемогли волнянські волейболістки 25-17.
Третя партія була дуже емоційною і нервовою.
В підсумку 15-8 на користь Волнянська1. Загальний рахунок 2-1 на їх користь.
На третій тур, команда Водянськоі ОТГ,була налаштована на перемогу.
На шляху до гри з лідером,командою Волнянськ1, волейболістки Водянськоі ОТГ,переграли своїх суперниць з одинаковим рахунком 2-0 і в хорошому настроі вийшли на гру з лідером змагань.
З перших хвилин водянські волейболістки захопили ініціативу, боролись за кожне очко і впевнено лідирували, але в кінці партіі, при рахунку 24-22 на іх користь,не змогли дотиснути вільнянських волейболісток і поступилися 26-24.
Друга партія була нервова і команда Волнянськ1 впевнено виграла 25-17.
Отже перше місце зайняла команда Вілнянськ1, друге місце зайняли волейболістки Водянськоі ОТГ, третє місто у волейболісток з Михайлівки.
Честь Водянськоі ОТГ захищали: Гапоненко Іна, Курчан Поліна,Кутішевська Вікторія,учениці Заповітненськоі ЗОШ, тренер Батечко В.М.
,Кундик Дарина, учениця Водянськоі ЗОШ № 1, тренер Жовнаренко О.П.
,Гордієнко Анастасія, Котелевець Олена, Щєлкунова Діана, Шикарі Катерина, Бик Влада, Негрич Мальвіна, Колпак Анастасія і капітан команди Гончаренко Віталіна, учениці Водянськоі ЗОШ № 2, тренер команди Левченко Сергій Васильович.
Так тримати дівчата!!! Нових перемог!

На изображении может находиться: 12 человек, люди улыбаются, люди стоят