Турнір з паркового волейболу MIX Open-розпочато!

Дата: 02.12.2019 19:24

Парковий волейбол робить ставку на гравців, не обмежених віковими  відмінностями, для яких участь важливіше перемоги (хоча отримання очок залишається головною метою).

Парковий волейбол проводиться між двома командами по 4 учасники в кожній. Хоча ознаки волейболу і залишаються, парковий волейбол має менше правил, і вони значно спрощені. Важливими моментами залишаються чесна гра і спортивна поведінка учасників. У парковому волейболі використовується та ж система, як і в класичному волейболі, де кожен розіграш закінчується очком.

Так  30 листопада 2019 року в смт. Веселе пройшов перший в цьому сезоні турнір з паркового волейболу Mix. У турнірі прийняли участь 7 команд. Ігри проходили за коловою системою. Рівень команд на турнірі був достатньо високим і на думку присутніх, на майданчику, де відбувалися змагання, боротьба була, як ніколи напруженою. У фінальному поєдинку зустрілися команди Веселівської ОТГ і Водянської ОТГ. Але фортуна цього дня була на стороні господарів  майданчика. І місце посіла команда Веселівської ОТГ, ІІ місце у команди Водянської ОТГ, а ІІІ місце дісталося команді Кам’янсько-Дніпровської ОТГ.  За команду Водянської ОТГ грали Єрмаков Віктор, Єрмаков Микола, Жуковець Анастасія і Пархоменко Наталія. Вітаємо команду з почесним ІІ місцем і бажаємо в наступній грі піднятися на сходинку вище!