« STOP_SEXтинг»

Дата: 22.11.2019 19:25

Інтернет змінив світ навчання, бізнесу, стосунків та навіть дитинство стало іншим. Із наймолодшого віку діти отримують у подарунок смартфон, та чи знають батьки, вчителі та діти, які існують ризики в інтернеті та як не стати їх жертвою?

Згідно британських досліджень від NSPCC/ChildLine 6 із 10 підлітків повідомляють про те, що їх просили надіслати свої інтимні фото чи відео. 16% дітей самі надсилають свої оголені фото. Це призводить до булінгу в онлайн та школі, шантажування дітей, а інколи може коштувати і життя дитини.

Керуючись листом Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 13.11.2019 № 4196/03.2-14 «Про відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації», з метою захисту підлітків 7- 11 класів від сексуальних ризиків в Інтернеті  у Водянській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.. №1 ім. Ф.О.Окатенка 22 листопада 2019 року  заступник директора з виховної роботи Піскоха Любов Іванівна провела спільно з класними керівниками 8-9 класів квест «Тест білборда та кохання  в Інтернеті». Після виконання всіх завдань, команди заповнили бланки та презентували свої результати. В кінці квесту команди «Instagram» та «Telegram» переглянули відео «Online сексуальне насильство над дітьми». Під час квесту педагоги дали можливість зрозуміти підліткам, що секстинг може загрожувати їхній конфіденційності й безпеці, що їхне тіло недоторкане і жодна людина на світі не має на нього права.

Фото без описуФото без описуФото без описуБільше фото тут>>>>>>>