Відбувся ІІ етап Х міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка

Дата: 15.11.2019 19:38

З метою піднесення престижу української мови й літератури у молодого покоління, підвищення рівня мовної культури, виховання почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю; вшанування Великого Кобзаря  – поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу серед учнів 5-11 класів 15 листопада 2019 року на базі Нововодянської загальноосвітньої школи  пройшов ІІ етап  Х Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка.  в якому взяли участь 16 учнів з 6-ти закладів загальної середньої освіти Водянської обєднаної територіальної громади.

Перед початком конкурсу відбувся концерт, який підготувала учитель української мови та літератури  Нововодянської ЗОШ  Іванна Хорошевська разом з учнями школи. Відкрила святкові урочистості директор школи Тетяна Лисенко, яка  привітала учасників конкурсу, побажала їм творчого натхнення й невичерпної енергії.

Захід супроводжувався мультимедійною презентацією, піснями. Також зачарувало присутніх  хореографічні  композиції у виконанні танцювального колективу «Барвінок».

Після концерту учасники конкурсу приступили до виконання завдань. Завдання для творчих робіт передбачали теми, пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, життям та творчістю Т.Г.Шевченка, й  сприяли формуванню патріотизму, оптимізму та віри в щасливе майбуття Української держави. Конкурсанти продемонстрували мовно-літературну підготовленість: знання життєвого та творчого шляху Т.Г. Шевченка, володіння художнім словом.

Переможцями ІІ етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.. Т.Г.Шевченка стали:

Серед учнів 5-7 класів:

ІІІ місце – Касай Вікторія (Нововодянська ЗОШ)

ІІІ місце – Мирко Віолетта (Дніпровська ЗОШ №1)

Серед 8-9 класів:

ІІ місце - Олиниченко Даря ( Водянська ЗОШ №1)

ІІ місце - Ємченко Ліна (Нововодянська ЗОШ)

ІІІ місце - Безродня Даря (Водянська ЗОШ №2)

Серед 10-11 класів:

ІІ місце -  Безродня Анастасія (Водянська ЗОШ №2)

ІІІ місце – Осауляк Анастасія (Дніпровська ЗОШ №2)

ІІІ місце – Кікоть Лілія (Дніпровська ЗОШ №1)

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів в наступному етапі!

Фото без описуФото без описуФото без описуБільше фото тут>>>>>>>>>