І знову медаль у Ганзенка Олега!

Дата: 28.10.2019 21:14

З 18 по 27 жовтня 2019 року в столиці Румунії, місті Бухарест відбувся Чемпіонат Європи серед юніорів та молоді до 23 років. Команду України представляли 32 важкоатлети: 10 дівчат серед юніорів до 20 років та 5 серед молоді до 23 років, 9 хлопців серед юніорів та 8 серед молоді.

Шість студентів Запорізького національного університету брали участь у змаганнях і серед них був наш земляк Олег Ганзенко (студент 3 курсу факультету фізичного виховання).

Олег Ганзенко - бронзовий призер чемпіонату Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років 2019 у ваговій категорії +109 кг з результатом у сумі двоборства 390 кг!!!
            Також Олег з результатом 178 кг у ривку виборов срібло, а у поштовху з результатом 212 кг бронзова нагорода!!!