Волейболісти Водянської ОТГ – срібні призери!

Дата: 28.10.2019 17:51

25-26 жовтня 2019 року  в м. Запоріжжя  на базі КЗ «Запорізька обласна дитячо-юнацька спортивна школа» відбувся чемпіонат Запорізької області з волейболу серед юнаків 2005 року народження  та молодших.

В змаганнях прийняли участь 7 команд: пгт. Розівка, м. Вільнянськ, м. Оріхів, м. Мелітополь , м. Запоріжжя, м. Енергодар  та  Водянська ОТГ. Команда Водянської ОТГ була представлена учнями с. Водяне:  Лифар Данило, Грібов Максим, Семеліт Матвій, Бірюков Євген, Артеменко Максим, Бондаренко Платон, Харитонов Микита, Покалюк Андрій, Оверко Максим, Шебзухов Артур ( Водянська ЗОШ №1) та Остапюк Гліб ( Водянська ЗОШ №2).

Команди були розділені на дві підгрупи. Водянські волейболісти в своїй підгрупі обіграли команди з пгт. Розівка 2:0, з м. Оріхів 2:0, та команду з Енергодару 2:1 і вийшли  фінальну четвірку. В півфіналі  команда Водянської ОТГ обіграла команду «Мотор» з м. Запоріжжя з рахунком 2:0, а в другій підгрупі команда з м. Енергодар була сильніша за команду з м. Мелітополь  і отримала перемогу з рахунком 2:0.

В матчі за ІІІ місце зустрілися команди з м. Запоріжжя та м. Мелітополь і перемогу здобули запоріжці з рахунком 2:0. А в фіналі зустрілися команди з м. Енергодар та с. Водяне.  В першій партії водянці вели з рахунком 23:17, але більш досвідчена команда з м. Енергодар здобула перемогу з рахунком 2:0. Волейболісти з м. Енергодар  чемпіони Запорізької області.

Водянці здобули почесне ІІ місце. Команда була нагороджена Почесною грамотою, а гравці  нагороджені срібними медалями.

Вітаємо команду юнаків Водянської ОТГ і бажаємо подальших успіхів!

Микола Ященко.