Серпнева конференція освітян Водянської ОТГ

Дата: 29.08.2019 21:49

29 серпня 2019 року , напередодні нового навчального року, на базі КЗ «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №1 ім. Ф.О.Окатенка» пройшла традиційна серпнева конфереція педагогічних працівників дошкільної та загальної середньої освіти  Водянської об’єднаної територіальної громади, присвячена підбиттю підсумків роботи за 2018/2019 навчальний рік та визначенню стратегічних напрямів розвитку системи освіти Водянської ОТГ  у 2019/2020 навчальному році.

На конфереції були присутні керівники навчальних закладів  громади , вчителі, вихователі дитячих садочків, голови первинних профспілкових  організацій, а також заступник сільського голови Юрій Железняк і начальник відділу освіти, молоді та спорту Водянської ОТГ Ірина Іваніщак.

Юрій Железняк  привітав присутніх з Днем знань, і зазначив,  що минулий навчальний рік – це був перший рік упровадження реформи «Нова українська школа»  і громада  абсолютно нормально увійшла в цей процес. Держава інвестувала значні кошти. Хоча є окремі моменти, які треба допрацьовувати на основі моніторингових досліджень.

Підсумки діяльності системи освіти у минулому навчальному році та основні завдання з покращення умов доступності якісної освіти у Водянській ОТГ  були представлені начальником відділу освіти , молоді та спорту Іриною Іваніщак.

Основні питання, які були розкриті в доповіді:

-кадрові питання ;

-навчально-виховна робота в школах громади ;

- робота закладів дошкільної освіти ;

- виховна робота та оздоровча компанія 2019 н.р.

- соціальний захист дітей ;

- фізичне виховання та спорт;

- харчування учнів у ЗЗСО та харчування вихованців в ЗДО ;

- організація роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності ;

Начальник відділу освіти Ірина Іваніщак окреслила основні пріоритетні завдання у розвитку освіти Водянської ОТГ:

Дотримуватися норм законодавства з питань дошкільної та загальної середньої освіти ;

Підвищувати якість освіти відповідно до вимог суспільства економіки потреб кожного громадянина ;

Забезпечити навчання і розвиток дітей з особливими освітніми потребами в умовах запровадження моделі інклюзивної освіти ;

Створення безпечних та комфортних умов для навчання виховання фізичного розвитку дітей збереження та зміцнення їх здоров’я ;

Активізувати роботу за Стандартами Нової української школи (НУШ);

Реалізовувати заходи щодо формування єдиного інформаційно-навчального середовища;

Активно працювати над якісною підготовкою випускників ЗЗСО до ЗНО ;

Систематично працювати з обдарованою і талановитою молоддю ;

Проводити комплексні заходи спрямовані на якісну організацію навчально-виховного процесу з урахуванням оновлених навчальних планів;

Підвищувати матеріально - технічну базу навчальних закладів;

Забезпечити належну підготовку навчальних закладів до опалювального сезону ;

Передбачати кошти для капітальних та поточних ремонтів навчальних закладів ;

Після завершення урочистою частини, учасники конференції працювали у семи тематичних секціях:

Тема: «Безмежний світ гри в Lego» ЗДО «Сонечко»;

Тема: «Згуртування колективу засобами психології, інформаційних технологій та мистецтва» КЗ «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ст..№1»;

Тема: « Хімічний експеримент ужиткового характеру, як спосіб перевірки якості харчової і косметичної продукції» КЗ «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2;

Тема: «Батьківські збори батьків майбутніх першокласників в форматі творчої студії» КЗ «Нововодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст..»;

Тема: «Вивчаємо англійську з задоволенням» КЗ «Заповітненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст..»;

Тема: «Створення ментальних карт, як засіб креативного мислення учнів початкової школи» КЗ «Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ст..№2»;

Тема: «Усвідомлення батьківство, як умова гармонійного розвитку дитини» КЗ «Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №1 ім. Ф.О.Окатенка»

ІІ серпнева конференція освітян Водянської  ОТГ надихнула всіх учасників на нові звершення у розбудові новітнього освітнього простору в умовах сучасної української школи.

Більше фото тут>>>>>>>