Запорізька область, Василівський район

Футбольний турнір пам’яті Зубка Григорія Миколайовича.

Дата: 24.08.2019 22:10
Кількість переглядів: 623

24 серпня 2019 року  на стадіоні ім. А.І.Скрипника в с. Водяне  пройшов футбольний турнір пам’яті Зубка Григорія Миколайовича.

На урочистій церемонії відкриття турніру учасників привітали  голова Водянської об’єднаної територіальної громади Сергій Єрмаков, представники  ветеранської організації с. Водяне Микола Мендрик та Володимир Гальчинський, начальник ВОМС К-Дніпровської райдержадміністрації Сергій Танько, ветеран футболу Василь Колесников.

Турнір пам’яті Зубка Григорія Миколайовича організували і проводять вже шість років поспіль його рідні, друзі та колеги. Цього року в турнірі змагалися шість команд: ФК «Дніпро» (с. Благовіщенка), ФК «Колос» ( с. В.Білозерка), ФК «Степной» ( с. Заповітне), ФК «Кам’янка» ( м. К-Дніпровська), ФК «Водяне-1»  і ФК «Водяне-2» ( с.Водяне).

За третє місце зустрілися команди «Водяне-1» і «Водяне-2» перемогу здобула команда «Водяне-1».  А у фіналі зустрілися дві найсильніші команди – це минулорічний переможець турніру ФК «Кам’янка» і ФК «Спепной». Переможця вирішили післяматчеві пенальті. Друге місце у ФК «Степной»,  а кубок знову поїхав до ФК «Кам’янка», який другий рік поспіль здобуває перемогу в цьому турнірі. Команди отримали грамоти і грошову винагороду. Найкращим гравцем турніру став Фомін Микита.Вітаємо команду ФК «Кам’янка» з перемогою!