Інформація від Енергодарської ОДПІ
За право реалізовувати підакцизні товари запорізький бізнес сплатив до місцевих бюджетів 22 мільйони
За перше півріччя до місцевих бюджетів Запорізької області надійшло 22,2 мільйона гривень плати за ліцензії. Зокрема, 6,2 мільйона сплачено за ліцензування оптової торгівлі алкогольною продукцією і тютюновими виробами, 16 мільйонів – на право роздрібного продажу підакцизних товарів.
Майже 60 відсотків із загальних надходжень отримав міський бюджет м. Запоріжжя – 13 мільйонів, мелітопольські та веселівські підприємці і підприємства спрямували до скарбниць громад близько трьох мільйонів, бердянські і приморські – 2,8 мільйона, енергодарські, кам’янсько-дніпровські та великобілозерські – мільйон, тощо.
З початку року фахівці фіскальної служби області видали суб'єктам підприємництва 5142 ліцензії, з яких 3046 – на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 2096 – для торгівлі тютюном, продовжено термін дії 5952 документів, призупинено 352, анульовано 900, 12 з яких – за продаж алкогольних напоїв неповнолітнім. Загальна кількість діючих ліцензій станом на початок липня склала 8634. З актуальним реєстром можна ознайомитися на сайті Головного управління ДФС у Запорізькій області: http://zp.sfs.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy.
Також за цей час працівники служби провели 324 перевірки торговельних об'єктів на предмет дотримання вимог законодавства, яке регулює обіг підакцизних товарів. За виявлені порушення застосовані фінансові санкції на загальну суму 4,7 мільйона.
Головне управління ДФС у Запорізькій області
ТЕМА: Легалізація ринку підакцизних товарів
Спікер: Фахівець ГУ ДФС
За півроку запорізькі власники елітних авто поповнили скарбниці на 3,4 мільйона
На Запоріжжі власники автівок, вартість яких перевищує півтора мільйона гривень, за перше півріччя спрямували 3 мільйони 403 тисячі гривень транспортного податку. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, 2,3 мільйона гривень направили до місцевих бюджетів суб'єкти господарювання-юридичні особи, 1,1 мільйона надійшло від громадян.
Найбільші суми податку за VIP-авто сплачені у м. Запоріжжя – 1 мільйон 670 тисяч, на Мелітопольщині і Веселівщині – 278 тисяч, Бердянщині і Приморську – 265 тисяч, у Пологівському, Більмацькому та Розівському районах – 249 тисяч, Вільнянському, Запорізькому і Новомиколаївському районах – 240 тисяч тощо.
Цього року транспортний податок у регіоні сплачують 137 юридичних та 125 фізичних осіб, у власності яких є автомобілі з датою випуску до п'яти років та середньоринковою вартістю понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати – 1 мільйон 564 тисячі 875 гривень (4173 грн. х 375). Перелік таких транспортних засобів розміщено на сайтах Державної фіскальної служби (http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/pereliki-/334862.html) та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (http://www.me.gov.ua/Vehicles/CalculatePrice?lang=uk-UA).
Нагадаємо, ставка податку складає 25 тисяч гривень на рік. Юридичні особи самостійно декларують та щоквартально перераховують податок, фізичні особи – упродовж 60 днів після отримання податкового повідомлення-рішення.
Головне управління ДФС у Запорізькій області
ТЕМА: Наповнення бюджету
Спікер: Начальник ГУ ДФС
У Запоріжжі з підпільного цеху вилучено алкогольного фальсифікату на 2,3 мільйона
Горілка, коньяк, ром – фальсифікат на будь-який "смак" виготовляв у підпільному цеху житель м. Запоріжжя. Припинили його незаконну діяльність співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області спільно з працівниками ГУНП в Запорізькій області.
У рамках проведення операції "Акциз-2019" та розслідування кримінального провадження вони встановили жителя обласного центру, який у власному приватному будинку організував підпільний цех з виробництва спирту та фальсифікованого алкоголю з метою подальшої реалізації на території Запорізької області.
За результатами проведених заходів із незаконного обігу вилучено 2 тисячі 280 літрів сировини для виробництва (рідини з характерним запахом спирту), 8 тисяч 880 літрів фальсифікованого спирту, 759 літрів сурогату, а також обладнання та компоненти для виготовлення спирту та лікеро-горілчаних виробів.
Усього вилучено товарно-матеріальних цінностей вартістю понад 2,7 мільйона гривень, у тому числі підакцизних товарів на суму майже 2,3 мільйона. Триває слідство.
Головне управління ДФС у Запорізькій області
ТЕМА: Операція «Акциз-2016»
Спікер: Фахівець ГУ ДФС
Валерій Манько: "Запорізькі громади отримали понад півмільярда гривень плати за землю"
За перше півріччя до місцевих бюджетів Запорізької області надійшло 510 мільйонів гривень плати за землю. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, скарбниці громад отримали на 28 мільйонів або на 6 відсотків більше, ніж торік.
Із загальної суми 452,6 мільйона спрямували до казни землекористувачі-юридичні особи, понад 57 мільйонів – фізичні.
За шість місяців до міського бюджету м. Запоріжжя перераховано 200 мільйонів. За землі м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів сплачено 67 мільйонів, Бердянщини та Приморська – більш ніж 44 мільйони, Мелітопольщини та Веселівщини – 39,5 мільйона, Пологівського, Більмацького та Розівського районів – 32,5 мільйона, Оріхівського та Гуляйпільського районів – 27 мільйонів, Вільнянського, Запорізького і Новомиколаївського районів – 26,6 мільйона, Якимівщини та Приазов'я – 25,8 мільйона, Василівського та Михайлівського районів – 25,7 мільйона, Токматчини та Чернігівщини – 21,5 мільйона.
Цього року в Запорізькій області нараховується 9028 платників-юридичних та 284 тисячі фізичних осіб.
У результаті проведеної спільної роботи фахівців фіскальної служби області, Держгеокадастру та Фонду державного майна до оподаткування залучено 27 суб'єктів господарювання, які використовували 187,8 га земельних ділянок. Додатково до місцевих бюджетів надійде 1 мільйонів 127 тисяч гривень земельного податку та орендної плати.
Головне управління ДФС у Запорізькій області
ТЕМА: Наповнення бюджету
Спікер: Начальник ГУ ДФС
У Запоріжжі ліквідовано два підпільні цехи з розливу елітного алкоголю
Співробітники податкової міліції фіскальної служби Запорізької області спільно з працівниками Управління захисту економіки в Запорізькій області департаменту захисту економіки Національної поліції України під процесуальним керівництвом прокуратури Запорізької області ліквідували два підпільні цехи, які спеціалізувалися на виготовленні алкогольного фальсифікату під назвами відомих брендів.
У рамках проведення операції "Акциз-2019" та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст. 204 КК України встановлено групу осіб, які організували незаконне виробництво алкогольної продукції та її подальший збут через мережу підконтрольних їм торгівельних об’єктів, а також з використанням створених акаунтів у різних мобільних додатках.
За результатами обшуків, проведених у місцях виготовлення, зберігання та реалізації фальсифікату, а також в транспортному засобі, який використовувався для його перевезення, виявлено та вилучено понад 200 літрів спирту, понад 500 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв у фасуванні "Bag in box", обладнання для виготовлення сурогату.
Наразі слідство триває.
Головне управління ДФС у Запорізькій області
ТЕМА: Операція «Акциз-2016»
Спікер: Фахівець ГУ ДФС