Тиждень хімії в КЗ «Водянська загальноосвітня школа I-III ст. № 2»

Дата: 21.05.2019 17:57

Девізом цього тижня стали слова М.В.Ломоносова «Широко простягає хімія руки свої в справи людські»Ми живемо в такий час, коли хімія проникла до всіх сфер життя. Від дня свого народження, ще не усвідомлюючи цього, людина починає «спілкуватися» з хімією . Малюк одержує яскраві іграшки, школяр – портфель, ручку, зошити.

Саме виховання в учнів новітнього наукового світогляду, поглиблення практичних знань з хімії , розвиток творчих здібностей, - це найголовніші завдання, які ставить перед собою вчитель хімії Яковенко І. В. На загальношкільній лінійці під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Ященка О. В. було оголошено план проведення тижня хімії . В тижні приймали участь учні 7-11 класів. Під час тижня вся школа була прикрашена плакатами з висловами відомих вчених про хімію, малюнками, ребусами, стінгазетами, хімічними цікавинками. Учні 7-8 класів із задоволенням відгадували хімічні загадки, кросворди, ребуси, взяли участь у проведенні інтелект-шоу «Хімічні перегони». Із цікавістю учні 9 класустворювали мило своїми рукамиУчні 11 класу переглянули відеофільм «Харчові добавки» , де були ознайомлені з небезпечними для організму продуктами харчування та небезпечними барвниками, які найчастіше використовуються в харчових продуктах. Саме вони і створюються яскравими, щоб хотілося їх їсти.

Переможці та найактивніші учні, які взяли участь в заходах, були нагороджені грамотами на загальношкільній лінійці.