Здорова молодь – здорова нація

Дата: 19.05.2019 17:28

З 17 по 19 травня  2019 року в м. Приморськ проходили обласні змагання з пляжного волейболу серед хлопців і дівчат. Не дивлячись на те, що пляжний волейбол у нашій ОТГ  тільки починає розвиватися,  наші спортсмени показали високий рівень гри.  За підсумками змагань наші спортсмени Сметана Олександр і Єрмаков Микола посіли 3 місце в області серед 12 команд ОТГ  і районних центрів.  Наші дівчата,  а це Терехова Ольга і Котелевець Вікторія  зайняли 5 місце. Також паралельно волейболу ,  управління молоді та спорту та управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, комунальна установа «Запорізький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради в рамках проведення обласної спартакіади серед збірних команд міст, сільських районів та ОТГ у 2019 році під гаслом «Здорова молодь – здорова нація» проводили обласні змагання , до яких входили такі види спорту, як  настільний теніс,  дартс,  пляжний теніс. Представляли Водянську ОТГ  в даних видах спорту вчитель фізичної культури Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. №2 Левченко Олександр Сергійович  і учениця 11 класу Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. №1 Павленко Тетяна . І тут серед 12 команд наші спортсмени вибороли 3 місце. Вітаємо всіх спортсменів з перемогою і бажаємо в подальшому успіхів!

Віктор Єрмаков