Тато,мама і я - спортивна сім'я

Дата: 15.05.2019 19:29

11 травня 2019 року в місті Мелітополь під егідою управління молоді та спорту та управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, комунальної установи «Запорізький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради в рамках проведення обласної спартакіади серед збірних команд міст, сільських районів та ОТГ у 2019 році під гаслом «Здорова молодь – здорова нація» відбулися обласні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

Ці змагання є цікавими і захоплюючими, оскільки поєднують у собі спорт, розваги та здорову конкуренцію. За щоденними клопотами родинам не так вже і часто випадає нагода разом провести час, дружно позмагатися і відчути себе єдиною командою. Тому на першому плані тут як спорт, так і пропаганда сімейних цінностей. Сім’ї взяли участь у спортивних естафетах, конкурсах показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння.

Вітаємо родину Ерьоменко Миколи і Ганни, та їхнього сина Дениса, учня 5 класу Водянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. Ф.О.Окатенка, які представляли Водянську обєднану територіальну громаду на цих змаганнях і зайняли ІІ місце. Усі учасники та призери були нагороджені грамотами та медалями, а призери – ще й кубками та цінними подарунками. Бажаємо переможцям великої удачі, наполегливості, впевненості у своїх силах та майбутніх перемог!!!