«Кубок Перемоги» у Водянській ЗОШ №1

Дата: 07.05.2019 19:49

4 травня 2019 року  в спортивному залі Водянської ЗОШ №1 відбувся турнір з волейболу присвячений 74-й річниці Великої Перемоги. Приємно, що такий захід приурочено  до Дня пам’яті та примирення й річниці перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні.

Наші ветерани можуть пишатися такими нащадками, як ми пишаємося своїми захисниками.

В цьому турнірі прийняли участь команди дітей шкільного віку. Це – дві команди  (старша і молодша група) з м. Кам’янка-Дніпровська, ,команда з с. Нововодяне і дві команди  господарів поля з  Водянської ЗОШ №1 (старша і молодша група).  Старші групи юнаків  м. К-Дніпровська і Водянської ЗОШ №1 легко вийшли до фіналу. А за третє місце була дуже запекла боротьба. Молодша група Водянської ЗОШ №1 в напруженій боротьбі програла першу партію з рахунком 24:26 команді юнаків з с. Нововодяне, але зібравшись з силами вирвала перемогу з рахунком 2:1. Потім була перемога з рахунком 3:0 над командою (молодша група) з м. К-Дніпровська.

За перемогу в турнірі зустрілися дві найсильніші команди  юнаків (старша група) з м. К-Дніпровська та Водянської ЗОШ №1. Програючи в першій партії з рахунком 0:7, водянці зібралися і здобули дуже важливу перемогу з рахунком 28:26. Друга партія за командою з м. Камянка-Дніпровська  25:22. Третю партію з рахунком 25:21 виграють господарі турніру. Четверту з рахунком 25:9 також виграють волейболісти з Водянської ЗОШ №1.

Команду – призера нагороджено грамотами. Команда Водянської ЗОШ №1 (тренер Жовнаренко О.П.)  нагороджена перехідним кубком, а гравці команди отримали грамоти. Кращий гравець турніру  Яковлєв Кирило з м. Камянка-Дніпровська також був нагороджений грамотою. За команду Водянської ЗОШ №1, яка отримала «Кубок Перемоги» грали: Кундик Данило , Шатський Вадим, Касай Вадим, Ананьєв Олег, Мариніч Олександр, Лифар Данило, Пихтін Віталій, Климак Дмитро.

Велика подяка директору Водянської ЗОШ №1 Чорному В.Д.  за підтримку в проведенні турніру.

Вітаємо переможців та призерів турніру з волейболу присвяченого Дню Перемоги! Бажаємо подальших спортивних перемог!